Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Aycı, “THY olarak 3.Havalimanı’na sorumluluğumuzu en iyi şekilde taşıyacağız.

Türk Hava Kurumu 7 ildeki gayrimenkullerini satıyor!

Türk Hava Kurumu; Eskişehir, Adana, Muş, Bursa, Yalova, İzmit ve Denizli'de bulunun gayrimenkullerini satışa çıkardı. İhale ilanı bugün Resmi Gazete'de yayınlandı.

Türk Hava Kurumu Kütahya'daki gayrimenkulünü satışa çıkardı!

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, Kütahya Merkez ilçesi, Alipaşa Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı. 

Türk Hava Kurumu Aksaray'da kat karşılığı inşaat yaptırıyor!

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, Aksaray Merkez İlçesi'ndeki arsası üzerinde kat karşılığı inşaat yaptırıyor...

Türk Hava Kurumu'ndan Kütahya'da satılık gayrimenkul!

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, Kütahya Merkez Alipaşa Mahallesi'nde yer alan iki katlı bahçeli kargir binayı satışa çıkardı. 

Türk Hava Kurumu'ndan Ordu'da satılık gayrimenkul!

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, Ordu Ünye'de yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı. 

Türk Hava Kurumu kira bedellerini yeniden belirleyecek!

Türk Hava Kurumu (THK) Kayyum Heyeti Başkanı Cenap Aşcı, mahkeme kararıyla kurumu idare etmek için atandıklarını dile getirerek, "Hedefimiz, buranın mal varlığını korumak ve kollamak. Kiraları yeniden belirleyeceğiz." dedi.

Icon Hava Yolları Anonim Şirketi kuruldu!

Icon Hava Yolları Anonim Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Syed Shakeel A.Hussaını tarafından kuruldu.

Türk Hava Kurumu Tayyare Evleri’nin peşinde!

Türk Hava Kurumu (THK), Laleli’deki otel olarak kullanılan Tayyare Evleri’ni geri almak için Odeabank ve Keskin Holding’le görüşmelere başladı. 

İstanbul Havalimanı Türk Hava Yolları'na değer katacak!

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, "Tarihi bir ana şahitlik etmekten, çalışan arkadaşlarımızla ve yolcularımızla beraber olmaktan son derece mutluyuz." dedi.

Türk Hava Kurumu 5 ildeki 12 gayrimenkulü satıyor!

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı tarafından 5 ildeki mesken, kargir dükkan, turizm tesisi, iş hanı ve kargir apartman ihale ile satışa sunuluyor..

Adana Türk Hava Kurumu Binası yıkılıyor!

Kentteki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Adana Büyükşehir Belediyesi, kamulaştırılan Türk Hava Kurumu (THK) binasını yıkıyor.

Türk Hava Kurumu Osmaniye'de kat karşılığı inşaat yaptırıyor!

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, Osmaniye Merkez İlçesi'ndeki arsası üzerinde kat karşılığı inşaat yaptırıyor..

Türk Hava Kurumu'ndan Afyonkarahisar'da satılık 5 gayrimenkul!

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, Afyonkarahisar'daki 5 gayrimenkulünü satışa sunuyor. İhale 20-21 Aralık'ta yapılacak..

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu

Bu nedenle de en iyi bagaj, yolcu taşıma sistemlerini getiriyoruz. 3.Havalimanı ile başka bir yere sıçrayacağız” dedi


Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, İstanbul’da yapım aşamasında olan 3.Havalimanı’nın THY’yi farklı bir boyuta taşıyacağını söyledi. 3.Havalimanı’na sadece bir havalimanı projesi olarak bakılmaması gerektiğinin altını çizen İlker Aycı, “Söz konusu havalimanı 40 km çapında bir yeni bir yaşam merkezi yaratacak. Burada finans merkeziyle, fuar merkeziyle, ticaret, eğlence ve turizm alanlarıyla yeni bir İstanbul yaratılacak” diye konuştu. 


Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, ABD’deki 8.uçuş noktası olan Miami uçuşlarına başlanılması nedeniyle düzenlenen etkinliklerin dönüşünde uçakta basın mensuplarının sorularını cevapladı. Miami’nin THY ve Türkiye için çok önemli bir açılım olduğunu söyleyen İlker Aycı, özellikle...