türk şeker özelleştirme

türk şeker özelleştirme

Türkşeker A.Ş' ye ait Nevşehir ili, Gülşehir ilçesi, Yeniyaylacık köyü, Dağılgan mevkiinde bulunan gayrimenkul 277 bin lira muhammen bedelle Gürlek Hafriyat Nak. İnş. San. Pet. Otm. Tic. ve Mad. Ltd. Şti. Firmasına satıldı.

Türkşeker A.Ş.'ye ait taşınmazlar özelleştiriliyor!

Türkşeker A.Ş.'ye ait bazı gayirmenkuller satış suretiyle özelleştirilecek, gayrimenkullerin minimum muhammen bedeli 191 bin lira olarak belirlendi

Özelleştirilen Şeker Fabrikalarının Kamulaştırılması Hakkında Kanun Teklifi!

Özelleştirilen Şeker Fabrikalarının Kamulaştırılması ve İşlemleri Devam Eden Fabrikaların Özelleştirme İşlemlerinin Durdurulması Hakkında Kanun Teklifi TBMM'ye sunuldu. 

Şeker Finansal Kiralama 50 milyon TL kira sertifikası ihraç edecek!  

Şeker Finansal Kiralama tarafından 50 milyon TL ile sınırlı olarak, tertipler halinde, Türk Lirası cinsinden, 1-60 ay aralığındaki vadelerde gerçekleştirilecek kira sertifikası ihraçları SPK taarfından onaylandı...

Özelleştirme İdaresi’nden Elbistan Şeker Fabrikası arazisi kararı!

Kahramanmaraş Elbistan Şeker Fabrikası alanında konut, ticaret, ibadet, eğitim ve sağlık alanlarının kullanımına ilişkin olarak hazırlanan nazım ve imar planlarının revizyonuna yönelik itirazlar reddedildi.

Niğde Bor Şeker Fabrikası'nın arazisi satılıyor mu?

Bor Şeker Fabrikasının özelleştirme ihalesine girmeyen bir firmaya devredildiği iddiası ve Fabrika arazisinin, bu firmaya satışa çıkarılacağı iddiası meclis gündemine taşındı. CHP'li Sarıbal, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Özelleştirme İdaresi, Kayseri Şeker'deki hissesini Varlık Fonu'na devretti!

Kayseri Şeker'deki Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığının %1.07'lik hissesi Varlık fonuna devredildi. Bu devir ile birlikte Kayseri Şeker'in ortak sayısı 30'a düşmüş oldu. 

Bor Şeker Fabrikası'ndaki özelleştirme meclis gündemine taşındı!

Bor Şeker Fabrikasını satın alan firmanın özelleştirme kapsamı dışında tutulan arazi ve binaları kullanılması TBMM gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Şeker fabrikaları özelleştirme kapsamından çıkartılmalı!

Şeker-İş Genel Başkanı İsa Gök yaptığı açıklamada şeker fabrikalarının tamamının özelleştirme kapsamından çıkarılması gerektiğini söyledi.

Ilgın, Burdur ve Yozgat şeker fabrikalarının ihaleleri iptal edildi!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Ilgın, Burdur ve Yozgat şeker fabrikalarının ihalelerini resmen iptal etti. İptal kararı ise henüz kamuoyuyla paylaşılmadı.

Burdur Şeker Fabrikası'nın satış ihalesi iptal edildi!

Şeker-İş Sendikası Burdur Şube Başkanı Mustafa Onay, Burdur Şeker Fabrikası'nın özelleştirme ihalesinin iptal edildiğini açıkladı.

Şeker fabrikalarının özelleştirme süreci meclis gündeminde!

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Şeker fabrikalarının özelleştirme sürecini meclis gündemine taşıdı. Yokuş, Tarım Ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin yanıtlandırması istemiyle soru önergesi hazırladı..

Türkiye Şeker Fabrikaları 2 gayrimenkulü satıştan çekti!

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi, özelleştirme usulü ile ihaleye çıkardığı 16 gayrimenkulden 2 adetini satış ihalesi kapsamından çıkarttı...

Bor Şeker, DSL İnşaat'a devredilecek!

Doğuş Yiyecek, 336 milyon lirayla Özelleştirme'den aldığı Bor Şeker'i DSL İnşaat'a devretmek için başvuruda bulundu.

Elbistan ve Alpullu Şeker Fabrikası 447 milyon TL'ye satıldı!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.'ye ait Elbistan Şeker Fabrikası ile Alpullu Şeker Fabrikası'nın satışını onayladı. Şeker fabrikaları toplam 447 milyon TL'ye satıldı..

türk şeker özelleştirme

türk şeker özelleştirme türk şeker özelleştirme


Türkşeker A.Ş' ye ait Nevşehir ili, Gülşehir ilçesi, Yeniyaylacık köyü, Dağılgan mevkiinde bulunan tapuda K33A23C pafta, 142 ada, 74 no.lu parselde kayıtlı 16 bin 328 metrekare yüzölçümlü taşınmaz ile üzerinde bulunan mütemmimlerinin özelleştirilmesine ilişkin yapılan ihalede 277 bin lira muhammen bedelle ikinci en yüksek teklifi veren Gürlek Hafriyat Nak. İnş. San. Pet. Otm. Tic. ve Mad. Ltd. Şti. Firmasına satıldı.


Detaylı bilgi için