Turvigo Uluslararası Turizm adres

Turvigo Uluslararası Turizm adres

Turvigo Uluslararası Turizm Organizasyon Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Gönül     Oytun tarafından kuruldu. 

Bees Uluslararası Nakliyat Turizm Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bees Uluslararası Nakliyat Turizm Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Bengü Duranlar ve Erdem Duranlar ortaklığında kuruldu. 

Avicenna Danışmanlık Turizm ve Uluslararası Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Avicenna Danışmanlık Turizm ve Uluslararası Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da100 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad Amını tarafından kuruldu.

Mars Uluslararası Turizm ve Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Mars Uluslararası Turizm ve Gayrimenkul Anonim Şirketi Bağcılar'da 8 milyon TL sermaye bedeli ile Garip Salihlioğlu tarafından kuruldu.

Lulu Way Turizm Uluslararası Taşımacılık İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lulu Way Turizm Uluslararası Taşımacılık İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Büker ve İsmail Parlar tarafından kuruldu. 

Bugün Zoma Uluslararası Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bugün Zoma Uluslararası Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Yousif M.Khalaf Khalaf tarafından kuruldu...

İnci Uluslararası Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İnci Uluslararası Turizm Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Zeki İnci tarafından kuruldu. 

Visa Uluslararası Turizm Ve Seyahat Acenteliği Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Visa Uluslararası Turizm Ve Seyahat Acenteliği Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Meltem  Aydın tarafından kuruldu. 

Lubaabah Turizm Ve Uluslararası Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lubaabah Turizm Ve Uluslararası Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Lababa Tabbakh ve Mohamad Adel Takıe ortaklığında kuruldu. 

Turpem Uluslararası Turizm Pazarlama Endüstri Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Turpem Uluslararası Turizm Pazarlama Endüstri Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Ünal Akkoyun tarafından kuruldu. 

Akverdi Uluslararası Havacılık Turizm Ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi Arnavutköy Şubesi açıldı!

Akverdi Uluslararası Havacılık Turizm Ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi Arnavutköy Şubesi bugün 2 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

EMITT Fuarı için geri sayım başladı!

Dünyanın dört büyük turizm fuarı arasında bulunan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 31 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenecek.

Turvigo Uluslararası Turizm Organizasyon Limited Şirketi kuruldu!

Turvigo Uluslararası Turizm Organizasyon Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Gönül     Oytun tarafından kuruldu. 

Beşkaya Uluslararası Turizm Personel Taşımacılık Oto.Petrol İnşaat Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Beşkaya Uluslararası Turizm Personel Taşımacılık Oto.Petrol İnşaat Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti. bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yücel Beşkaya tarafından kuruldu.

Turvigo Uluslararası Turizm adres Haberi

Turvigo Uluslararası Turizm adres

Turvigo Uluslararası Turizm Organizasyon Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Gönül     Oytun tarafından kuruldu. 

Turvigo Uluslararası Turizm Organizasyon Limited Şirketi konusu:
1-Kara, deniz ve hava taşımacılığı hizmetleri ve kara, deniz ve hava taşıtlarının kiralanması hizmetleri, tur düzenleme, seyahat için yer ayarlama, seyahat ile ilgili bilet sağlama, kurye hizmetleri. 2-Araba parkları hizmetleri, garaj kiralama hizmetleri. 3-Tekne barındırma hizmetleri. 4-Turizme yönelik otel, motel, bar, pansiyon, kamping, tatil köyleri, apart oteller, yeme içme tesisleri, eğlence yerleri kurmak, işletmek, işletmeye vermek, bu yerleri satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek ve anasözleşmesinde yazılıolan diğer işler

Turvigo Uluslararası Turizm Organizasyon Limited Şirketi adres: Merkez Mh.Abide-İ Hürriyet Cd. Bolkan Cnt A-B-C Bl N.211/64...