Tuzla TOKİ Konutları derneği

Tuzla TOKİ Konutları derneği

Tuzla TOKİ Konutları 'nda yaşayan vatandaşların birlik ve beraberliğini tek çatı altında buluşturan derneğin açılışı gerçekleştirildi. Açılışı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafında gerçekleştirdi

Emlak Konut GYO A.Ş Tuzla Emlak Konutları değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş bugün Kamu Aydınlatma Platform'unda yaptığı yazılı açıklamada Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nin Tuzla Emlak Konutları değerleme raporunu yayınladı.

Tuzla Cordella Konutları!

Tuzla Cordella Konutları satılık daire alternatifleri kapsamında 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks konut seçenekleri yer alıyor...

Tuzla Belediyesi TOKİ Konutları'nda 5 bin kişilik iftar düzenledi!

Tuzla Belediyesi 'nin Aydınlı TOKİ Konutları 'ndaki sokak iftarına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci ile vatandaşlar katıldı.

Tuzla Cordella Konutları'nda 196 bin liraya 1+1!

İstanbul Anadolu yakası Tuzla'da inşa edilen Tuzla Cordella Konutları Kayıhan yapı tarafından hayata geçiriliyor. Projede 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 196 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Tuzla Cordella Konutları!

10 bin 420 metrekare arsa alanı üzerinde 3 blok halinde 216 konuttan meydana gelen Tuzla Cordella Konutları 'nda teslimlerin 2015 yılının Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor

Çelikhan TOKİ Konutları ihalesi Eylül ayına kaldı!

Bir buçuk yıldır beklenilen TOKİ konutları ihaleyi alan müteahhit firma tarafından inşaat çalışmalarına 40–50 gün içerisinde başlanacağı belirtilmişti Ancak beklenen olmadı her gün kazmanın atılacağı ümidini taşıyan Çelikhanlılar hayal kırıklığına uğradı.

Ordu Ünye TOKİ Konutları için kömür alımı yapılacak!

Boğaziçi Yönetim A.Ş. tarafından bugün resmi web sitesinde yayınlanan yazılı açıklamaya göre Ordu Ünye TOKİ Konutları için kömür alımı yapılacak. Kömür alımına ilişkin teknik ve idari şartnameleri haberimizde bulabilirsiniz.

Mersin Anamur TOKİ Konutları için kömür alımı yapılacak!

Boğaziçi Yönetim A.Ş. tarafından bugün resmi web sitesinde yayınlanan yazılı açıklamaya göre Mersin Anamur TOKİ Konutları için kömür alımı yapılacak. Kömür alımına ilişkin teknik ve idari şartnameleri haberimizde bulabilirsiniz.

Uçurtma Şenliği 8 Haziran'da Gölbaşı TOKİ Konutları'nda gerçekleştirilecek!

Gölbaşı TOKİ konutlarında düzenlenecek olan uçurtma şenliği, saat 12.00'de başlayacak. Şenliğe katılanlara Gölbaşı Belediyesi tarafından ücretsiz uçurtma dağıtılacak. yarışmada dereceye girenlere Gölbaşı Belediyesi tarafından çeşitli ödüller verilecek.

TOKİ konutları şikayeti nasıl yapılır?

Satın aldığınız konutta müşteri kullanımı ile birlikte ortaya çıkan eksik ve kusurlar kime ve nasıl bildirilir? TOKİ konutları şikayeti nasıl yapılır? İşte TOKİ konutları şikayet hattı...

TOKİ konutları nasıl teslim edilir?

TOKİ tarafından üretilen konutlara geliri dar olan; başvuru şartlarını taşıyan kimseler başvurabiliyor. TOKİ teslim süresi projeye göre 14 ay ile 30 ay arasında değişmektedir. Peki, TOKİ konutları nasıl teslim edilir?

Gölbaşı Belediyesi Uçurtma Şenliği TOKİ Konutları'nda gerçekleştirilecek!

TOKİ Konutları'nda Uçurtma Şenliği GÖLBAŞI Belediyesi "Uçurtma Şenliği", 1 Haziran günü TOKİ Konutları'nda gerçekleştirecek. Saat 12.00'de başlayacak şenliğe katılanlara Gölbaşı Belediyesi tarafından ücretsiz uçurtma dağıtılacak.

Tuzla Emlak Konutları çevre düzenleme işi kesin kabulü yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Tuzla Emlak Konutları çevre düzenleme işi kesin kabulü yapıldı.

Tuzla TOKİ Konutları derneği Haberi

Tuzla TOKİ Konutları derneği


TOKİ Konutları'nda yaşayan vatandaşların birlik ve beraberliğini tek çatı altında buluşturan derneğin açılışını Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı gerçekleştirdi. TOKİ konutlarında yaşayan vatandaşların dernek kurarak yerinden yönetim ilkesine dayalı örnek bir yapılanmayı oluşturduğuna değinen Başkan Yazıcı, "Bu derneğin, burada yaşayan vatandaşlarımızın iş ve işlemlerini daha hızlı gerçekleştirmelerine yardımcı olacağına, site sakinlerinin isteklerini ilgili yerlere aktarmada köprü görevi göreceğine inanıyorum. TOKİ Konutları, Anadolu'daki bir çok belde belediyesinden daha fazla nüfusu barındıran bir yapıya sahip. Bu derneğin kuruluşu, bu açıdan da önem taşıyor"...