Uçak bileti fiyatları düşecek mi

Uçak bileti fiyatları düşecek mi

Petrol fiyatı 70 dolar seviyesine inerken, Atlasjet Başkanı Murat Ersoy “Asıl indirim talep olmadığı için yapıldı. İndirimin sadece yüzde 12.5’i petrolden. Talep yok. Bilet fiyatı inebileceği sınıra kadar indi” dedi

TOKİ Uşak Merkez 2020 başvuruları!

TOKİ Uşak Merkez 2020 başvuruları ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. TOKİ Uşak Merkez 2020 başvuruları başladı mı? TOKİ Uşak Merkez 2020  fiyatları ne kadar?

10 soruda TOKİ Uşak 50 bin konut kampanyası 2019!

TOKİ Uşak 50 bin konut nerede? TOKİ Uşak 50 bin konut 2019 başvuru şartları neler? TOKİ Uşak 50 bin konut fiyatları ne kadar? İşte 10 soruda  TOKİ Uşak 50 bin konut kampanyası 2019 detayları...

TOKİ 50 bin konut Uşak başvuruları!

TOKİ 50 bin konut Uşak başvuruları ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor. TOKİ 50 bin konut Uşak 2019 başvuru ücreti kaç para? TOKİ Uşak 2019 fiyatları ne kadar? 

TMSF, Tarkim Uçak Bakım Onarım'ın 3 gayrimenkulünü satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Tarkim Uçak Bakım Onarım ve Havacılık A.Ş'ye ait 3 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. Semerkand Line Sitesi'nde yer alan gayrimenkullerin fiyatları 175 bin TL'den başlıyor.

3. Havalimanı'nın son hali görüntülendi!

İnşaat çalışmalarına hızla devam edilen ve ilk etabı 29 Ekim 2018 tarihinde açılması planlanan 3. Havalimanı'nın son hali görüntülendi. Uçak bileti fiyatlarının yeni havalimanı ile birlikte büyük oranda düşmesi bekleniyor.

TOKİ Uşak başvuruları ne zaman başlıyor?

TOKİ Uşak başvuruları ne zaman başlıyor sorusuna 5 Eylül 2017 cevabını verebiliriz. 196 konutun yer aldığı projede fiyatlar 219 bin 960 TL ile 298 bin TL arasında değişiyor.

TOKİ Uşak Merkez sözleşmeleri!

TOKİ Uşak Merkez sözleşmeleri 1 Ağustos – 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında imzalanacak. Toplamda 325 adet daireden meydana gelen projede fiyatlar 219.960 TL'den başlıyor.

Uşak Karahallı TOKİ başvuruları bugün son!

Daire fiyatlarının 69 bin 595 TL'den başlangıç gösterdiği Uşak Karahallı TOKİ Konutları'nda toplam 15 adet konut satışa sunuluyor. Uşak Karahallı TOKİ başvuruları bugün son.

TOKİ Uşak Tabakhane başvuruları ne zaman?

TOKİ Uşak Tabakhane'de daire fiyatları 132 bin 603 TL'den başlıyor. Toplam 34 adet konutun açık satışa sunulduğu projede 2+1 ve 3+1 konutlar bulunuyor. Peki TOKİ Uşak Tabakhane başvuruları ne zaman?

Uşak Tabakhane TOKİ Evleri fiyatları!

Toplam 34 adet konutun açık satışa sunulduğu Uşak Tabakhane TOKİ Evleri fiyatları 132 bin 603 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede yüzde 25 peşinatta, 120 ay vade imkanı sağlanıyor.

Online Uçak Bileti İnternet Bilgi Hizmetleri Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Online Uçak Bileti İnternet Bilgi Hizmetleri Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 17 Mart 2015'te, 30 bin TL sermaye bedeli ile Bahçelievler'de, Zeki Sarı, Hasan Sarı, Erdoğan Sarı ortaklığında kuruldu.

Uşak'ta toplu taşımada indirim!

Uşak Belediyesi toplu taşımada kullanılan KentKart64 ihalesinin iptalinin ardından aldığı kararla ulaşım fiyatlarını dört yıl önceye çekerek 30 kuruş ucuzlattı. Yeni tarife yarından itibaren geçerli...

TOKİ Uşak Merkez Tabakhane son başvurular!

TOKİ Uşak Merkez Tabakhane projesinde dairelerin fiyatları en düşük 132 bin 603 TL, en yüksek ise 229 bin 607 TL olarak belirlendi. İşte TOKİ Uşak Merkez Tabakhane son başvurular ve proje detayları...

Uçak bileti fiyatları düşecek mi Haberi

Uçak bileti fiyatları düşecek mi


Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, petrol fiyatlarındaki düşüşle birlikte uçak biletlerinde indirim beklentisine kapıyı kapattı. Bilet fiyatlarında zaten yüzde 50’ye varan indirimler yapıldığını savunan Ersoy, “Bilet fiyatları yakıt maliyetlerinden daha fazla düştü. Bu düşüşün sadece yüzde 12.5’i petrol fiyatları kaynaklı. Asıl indirim, talep olmaması nedeniyle yapıldı. Seyahat talebi yok, sezon etkisi sert oldu. Bilet fiyatları da inebileceği sınıra kadar indi” dedi.


Ersoy, petrolün varil fiyatının 75 doların altına inmesinin ardından, havayolu şirketlerinin bilet fiyatlarına bunu yansıtıp yansıtmayacağına yönelik beklentileri değerlendirdi. Ersoy, bilet fiyatlarının zaten ciddi oranda düştüğüne dikkat çekerek, “Yansıtılacak ne varsa yansıttık. Yakıt fiyatlarındaki yüzde 10’luk düşüş 1 saatlik uçuşta maliyetleri koltuk başına 3 dolar azaltıyor. Şu anda fiyatlar 52 TL’den başlıyor. Uçaklar, maliyetinin çok altında uçuyor” dedi.


‘SEZON...