Uçak bileti fiyatlarında indirim olacak mı

Uçak bileti fiyatlarında indirim olacak mı

Petrol fiyatı 70 dolar seviyesine inerken, Atlasjet Başkanı Murat Ersoy “Asıl indirim talep olmadığı için yapıldı. İndirimin sadece yüzde 12.5’i petrolden. Talep yok. Bilet fiyatı inebileceği sınıra kadar indi” dedi

Uşak Ulubey Kanyonu'nda ters ev kurulacak! 

Uşak Ulubey Kanyonu'na 100 metrekarelik alanda ters ev inşa edilecek. İnşa edilecek evin 2 ay içinde ziyarete açılması planlanıyor. 

Uşak Ulubey Kanyonu'nda ters ev inşa edilecek!

Dünyanın en uzun ikinci kanyonu olarak adlandırılan Uşak Ulubey Kanyonu'na ters ev inşa edilecek. Bu sayede bölgeye daha fazla turist gelmesi amaçlanıyor.

TOKİ 50 bin konut Uşak başvuruları!

TOKİ 50 bin konut Uşak başvuruları ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor. TOKİ 50 bin konut Uşak 2019 başvuru ücreti kaç para? TOKİ Uşak 2019 fiyatları ne kadar? 

3. Havalimanı'nın son hali görüntülendi!

İnşaat çalışmalarına hızla devam edilen ve ilk etabı 29 Ekim 2018 tarihinde açılması planlanan 3. Havalimanı'nın son hali görüntülendi. Uçak bileti fiyatlarının yeni havalimanı ile birlikte büyük oranda düşmesi bekleniyor.

TOKİ Uşak başvuruları ne zaman başlıyor?

TOKİ Uşak başvuruları ne zaman başlıyor sorusuna 5 Eylül 2017 cevabını verebiliriz. 196 konutun yer aldığı projede fiyatlar 219 bin 960 TL ile 298 bin TL arasında değişiyor.

TOKİ Uşak Merkez sözleşmeleri!

TOKİ Uşak Merkez sözleşmeleri 1 Ağustos – 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında imzalanacak. Toplamda 325 adet daireden meydana gelen projede fiyatlar 219.960 TL'den başlıyor.

Uşak termal tesis yatırımında marka olacak!

Ege Bölgesi’nde Afyonkarahisar, Denizli, Manisa ve Kütahya gibi termal sular açısından Türkiye’nin en zengin illerinin ortasında yer alan Uşak, komşularını geçmek için atağa kalktı. Uşak’ın şifalı suları, belediyenin tesislerinde hastalara umut oluyor

Uşak'ta 4 tesisin temeli atıldı!

Orman Bakanı Veysel Eroğlu sahurda geldiği Uşak’taki programında 4 tesisin temelini attı 2 tesisi hizmete açtı. Vatandaşlarla birlikte sahur yapan Eroğlu, 18 yeni proje sözü verdi

Uşak Huzur Park köprülü kavşak çalışmalarında sona yaklaşıldı!

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Huzur Park köprülü kavşak çalışmalarında sona gelindiğini, çalışmaların bitmesinin ardından bölgenin büyük bir sıkıntısının giderilmiş olacağını söyledi.

Uşak Üniversitesi'nin camii inşaatında iskele çöktü!

Uşak Üniversitesi kampüsünde yapımı süren camii inşaatında, kubbenin içindeki inşaat kalıpları iskeleyle birlikte çökünce 5 işçi yaralandı.Bir işçi 20 metre yükseklikte 4 buçuk saat kurtarılmayı bekledi.

Uşak Kırık Minare Camii çalışmalar sırasında tahrip edildi!

Uşak’taki 200 yıllık Kırık Minare Camii, 2005’teki yanlış restorasyondan sonra bu kez de camiyi hizmet binası olarak kullanan vakfın yaptırdığı doğalgaz çalışmaları sırasında tahrip edildi

Uşak'taki kentsel dönüşüm çalışmaları incelendi!

TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Kentsel Dönüşüm Projesi’ni yerinde inceledi. Turan, “Uşak emsalleri arasında en güzel çalışmalardan birisine sahip olacak” dedi.

1937 yılında Beşiktaş'ta uçak fabrikası kuruluyor!

1937 yılında Beşiktaş'ta, uçak modelleri ve planörler yapmak üzere uçak fabrikası kuruluyormuş. Atatürk tarafından ''Demirağ' soyadı verilen Nuri Demirağ tarafından kurulmakta olan fabrikada bütün çalışanlar Türk'müş

Uçak bileti fiyatlarında indirim olacak mı Haberi

Uçak bileti fiyatlarında indirim olacak mı


Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, petrol fiyatlarındaki düşüşle birlikte uçak biletlerinde indirim beklentisine kapıyı kapattı. Bilet fiyatlarında zaten yüzde 50’ye varan indirimler yapıldığını savunan Ersoy, “Bilet fiyatları yakıt maliyetlerinden daha fazla düştü. Bu düşüşün sadece yüzde 12.5’i petrol fiyatları kaynaklı. Asıl indirim, talep olmaması nedeniyle yapıldı. Seyahat talebi yok, sezon etkisi sert oldu. Bilet fiyatları da inebileceği sınıra kadar indi” dedi.


Ersoy, petrolün varil fiyatının 75 doların altına inmesinin ardından, havayolu şirketlerinin bilet fiyatlarına bunu yansıtıp yansıtmayacağına yönelik beklentileri değerlendirdi. Ersoy, bilet fiyatlarının zaten ciddi oranda düştüğüne dikkat çekerek, “Yansıtılacak ne varsa yansıttık. Yakıt fiyatlarındaki yüzde 10’luk düşüş 1 saatlik uçuşta maliyetleri koltuk başına 3 dolar azaltıyor. Şu anda fiyatlar 52 TL’den başlıyor. Uçaklar, maliyetinin çok altında uçuyor” dedi.


‘SEZON...