11 / 08 / 2022

Uğur Şeren kimdir

Uğur Şeren kimdir

1975 yılı Antalya-Akseki doğumlu Uğur Şeren, Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne atandı. Şeren, evli ve 2 kız çocuğu babası.

Uğur Şeren kimdir?

Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Şeren kimdir? Uğur Şeren, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Uğur Şeren, ne zamandan beri bu görevde çalışıyor?

Uğur İbrahim Altay kimdir?

Uğur İbrahim Altay, 2019 yerel seçimlerinde AKP'nin Konya Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. Peki, Uğur İbrahim Altay kimdir? Uğur İbrahim Altay bugüne kadar hangi işlere görev aldı?

Uğur Şeren Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne atandı!

1975 yılı Antalya-Akseki doğumlu Uğur Şeren, Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne atandı. Şeren, evli ve 2 kız çocuğu babası.

Uğur Emre Demirci kimdir?

Mimar Uğur Emre Demirci kimdir? Mimar Uğur Emre Demirci bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? Uğur Emre Demirci, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Uğur Emre Demirci..

Uğur Köken kimdir?

İnşaat Mühendisi Uğur Köken kimdir? Uğur Köken, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Uğur Köken, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte Uğur Köken...

Uğur Korkmaz kimdir?

Sakarya Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Korkmaz kimdir? Uğur Korkmaz, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Uğur Korkmaz, ne zamandan beri Sakarya Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü?

Hacı Uğur Polat kimdir?

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat kimdir? Hacı Uğur Polat, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Hacı Uğur Polat, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Hacı Uğur Polat...

Uğur Sözkesen kimdir?

Karaman Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen kimdir? Uğur Sözkesen, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Uğur Sözkesen, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Uğur Sözkesen..

Uğur Kenan Adiloğlu kimdir?

Uğur Kenan Adiloğlu, 25 Aralık 2014 tarihinde Karayolları Genel Müdür yardımcılığı görevinden alındı. Peki, Uğur Kenan Adiloğlu kimdir? Uğur Kenan Adiloğlu ne zamandan beri bu görevdeydi?

Uğur İbrahim Altay kimdir?

Konya Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay kimdir? Uğur İbrahim Altay, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Uğur İbrahim Altay, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Uğur İbrahim Altay..

Uğur Dumankaya: 9 ayda 800 konut sattık!

İnşaat sektörünün öne çıkan oyuncularından Dumankaya İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, yılın ilk 9 ayında 802 konut sattıklarını açıkladı.Uğur Dumankaya, Dumankya şirketinin hedeflediği ciroya ulaşamadığını söyledi.

Uğur Güllü kimdir?

Manisa İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Güllü kimdir? Uğur Güllü, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Manisa İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Güllü..

Uğur Dumankaya: Toprak rantının vergilendirilmesi ekonomik büyümeye katkı sağlar!

Orta Vadeli Program’ a yönelik Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya yaptığı açıklamada programın Türkiye’ nin potansiyel büyümesine ve ekonominin canlanmasına katkı sağlayacağını belirtti...

Uğur Dumankaya: Orta vadeli program büyümeye katkı sağlayacak!

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya yaptığı açıklamada orta vadeli programın Türkiye’nin potansiyel büyümesine ve ekonominin canlanmasına katkı sağlayacağını belirtti. İşte Dumankaya'nın o açıklaması...

Uğur Şeren kimdir Haberi

Uğur Şeren kimdir

1975 yılında Antalya Akseki doğumlu Uğur Şeren ilk, orta ve lise eğitimini Konya Seydişehir'de tamamladı.


Fırat Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun olan Şeren, meslek hayatına  İstanbul İl Sivil Savunma Müdürlüğü'nde memur olarak başladı. 


Daha önce Konya Çevre ve Orman Müdürlüğü'nde Mühendis olarak görev yapan Uğur Şeren, Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne atandı.


Uğur Şeren...