07 / 07 / 2022

Uğur Emre Demirci kimdir?

Uğur Emre Demirci kimdir?

Mimar Uğur Emre Demirci kimdir? Mimar Uğur Emre Demirci bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? Uğur Emre Demirci, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Uğur Emre Demirci..Uğur Emre Demirci kimdir?

Uğur Emre Demirci,  Ankara  Bahçelievler Deneme Lisesi'nden 1999 yılında mezun. Uğur Emre Demirci lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nde 2005 yılında tamamladı. 


UED Mimarlık; Her yeni projenin kendi içinde çözüm alternatifleri barındırdığına inanan tasarım ofisimiz proje üretim sürecinin her aşamasında tasarım girdilerini yorumlar.Tasarım felsefemizde üretilen yapınn inovatif olması, çağını yansıtması, farfklılaşması önemli bir yer tutmaktadır. Bununla birlikte süreç içerisinde değişen dünyanın teknolojisi de ön planda tutularak mevcut değerlerin korunması uygulama sürecinin sağlıklaştırılması tasarımımızın odak noktasını oluşturmaktadır. 


Kentsel bağlamda kamusal alanların uzantısı olarak yapıyla birlikte tasarlanan sosyal aktivite alanlarının tasarımı daha yaşanır ve güçlü kıldığına inanan tasarım ekibimiz bu alanların çevresel ve sosyal dönüşüm için bir strateji yarattığını bilmekte, tüm bu donelerin tasarımda yalnız kullanıcı için değil toplumun gelişimi içinde faydalı olacağını öngörmektedir. 


Sürdürülebilirlik,ekolojik mimarlık, yeşil tasarım konularında akademik çalışmalara katkıda bulunan tasarım ofisimiz geleceğin planlanmasında çağın gerektirdiği enerji etkin tasarımlar üreterek ekonomik,sosyal,psikolojik ortamda enerji kazanımlarının ön planda tutulduğu tasarımlarla sektörde ön plana çıkmaktadır.


Sürdürülebilirlik felsefesinin mimarlık ortamında geleceğin tasarımlarının olmazsa olmazı olacağının bilincindeki ekibimiz otel,hastane,yüksek okul, kampüs, müze,otogar,havaalanı,yüksek konutlar,ofisler, villa gibi yapı türlerinde ürettiği yeşil tasarımlarla geleceğin mimarisini günümüze taşımaktadır. 


Bir ülkenin gelişiminde sağlam ekonomik değerlerin oluşmasına yapı sektöründeki tasarımlarıyla katkıda bulunan şirketimiz Mimari tasarım,Yeşil tasarım (ekolojik,sürdürülebilir tasarımlar), Mevcut durum analizleri ile enerji etkinlik arttırılması konularında özellikle Otel,Üniversite yapıları,Sağlık yapıları,Konutlar,Yüksek Katlı Ofisler konularında deneyimli bir ekibe sahiptir.


İletişim bilgileri:

Gop Mahallesi Ankara Cad. 375. Sokak 2/7 

Gölbaşı Ankara

0312 484 48 94

0312 484 23 97

[email protected]