ULS İnşaat Elektrik Nakliye Ticaret Limited Şirketi

ULS İnşaat Elektrik Nakliye Ticaret Limited Şirketi

ULS İnşaat Elektrik Nakliye Ticaret Limited Şirketi, Nazım Gökel tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 30 Eylül'de Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Mühürdar Caddesi, Akmar Pasajı'nda kuruldu.

Göker Grup İnşaat Elektrik Otomotiv Reklam Kimya Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Göker Grup İnşaat Elektrik Otomotiv Reklam Kimya Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Rıfat Ayrancı tarafından kuruldu.

Ensar Yapım İnşaat Elektrik Otomotiv Taşımacılık Turizm Tekstil Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ensar Yapım İnşaat Elektrik Otomotiv Taşımacılık Turizm Tekstil Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Ebubekir Bağatur tarafından kuruldu. 

Başkal İnşaat Elektrik Malzemeleri Nalburiye Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Başkal İnşaat Elektrik Malzemeleri Nalburiye Dış Ticaret Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün Ahmet Coşan tarafından kuruldu. 

Aksur Orman Ürünleri İnşaat Elektrik Metal Nakliyat ve Hafriyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aksur Orman Ürünleri İnşaat Elektrik Metal Nakliyat ve Hafriyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Rüya Aksu tarafından kuruldu. 

Garoy İnşaat Elektrik Kimya Medikal Plastik Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Garoy İnşaat Elektrik Kimya Medikal Plastik Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Mevlüt Erdem tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Diyan İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Diyan İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Arif Akarçay tarafından kuruldu.

Çakra Yapı Malzemeleri Hafriyat İnşaat Elektrik Tekstil Gıda ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çakra Yapı Malzemeleri Hafriyat İnşaat Elektrik Tekstil Gıda ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Muharrem Dirican tarafından kuruldu. 

Edal Yapım Reklam İnşaat Elektrik Danışmanlık Bilgisayar Oto Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Edal Yapım Reklam İnşaat Elektrik Danışmanlık Bilgisayar Oto Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Gülsüm Aksoy tarafından 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

BTK Yap Yapı Malzemeleri Metal İnşaat Elektrik Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BTK Yap Yapı Malzemeleri Metal İnşaat Elektrik Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yunus Rüzgar tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

TTCC İnşaat Elektrik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

TTCC İnşaat Elektrik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Cengiz Göksel tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Gizef İnşaat Elektrik Plastik Bilişim Tekstil İç ve Dış Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gizef İnşaat Elektrik Plastik Bilişim Tekstil İç ve Dış Sanayi Ticaret Limited Şirketi Züleyha Çetinkaya tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Meskır Proje Mühendislik İnşaat Elektrik Ve Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Meskır Proje Mühendislik İnşaat Elektrik Ve Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile 17 Ekim 2017'de İbrahim Ateştenyılmaz tarafından kuruldu. 

Gim Mimarlık Mühendislik İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Gim Mimarlık Mühendislik İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Özge Türkyücel Köybaşı ve Hakan Köybaşı ortaklığında 1 milyon TL sermaye ile bugün kuruldu.

ULS İnşaat Elektrik Nakliye Ticaret Limited Şirketi Haberi

ULS İnşaat Elektrik Nakliye Ticaret Limited Şirketi

ULS İnşaat Elektrik Nakliye Ticaret Limited Şirketi, Nazım Gökel tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 30 Eylül'de kuruldu. 


ULS İnşaat Elektrik Nakliye Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1.    Şirket her türlü inşaatların yapım işlerini yapmak.inşaatlar için gerekli ekipmanları hazırlamak,konut inşaatları yapmak. 2.    Şirket her türlü nakliye hizmetlerini yapmak.nakliye hizmetleri için gerekli ekipmanları hazırlamak,yurt içi nakliye hizmetlerini yapmak,ev dev eve taşımacılık işlerini yürütmek,yurt dışı nakliye hizmetlerini yapmak. 3.    Şirket her türlü metal ve A metal  malzemelerinin alım ve satımını yapmak.gerekli olan ekipmanları hazırlamak.dükkanlar kurmak,kiralamak,yurt içi dağıtım hizmetlerini yapmak,ithalat ve ihracatını yapmak. 4.    Şirket her türlü elektrik malzemelerinin alım ve satım işlerini yapmak.elektrik malzemelerinin ithalat ve ihracatını yapmak,gerekli ekipmanları hazırlamak. 5.    Her türlü hırdavat malzemelerinin alım ve...