12 / 08 / 2022

ünlülerin yaşadığı yerler

ünlülerin yaşadığı yerler

Magazin dünyasının ünlü simalarının yeni ev tercihleri Bodrum'dan oldu. Bodrum, bu yaz ünlü simaların ev aldığı gözde yer oldu...

Ünlülerin milyon liralık lüks evleri!

Birçok ünlü isim milyonluk evlerini satmak için harekete geçti. Fakat evlerin fiyatlarının uçukluğu, satışları engelledi...

BDDK'nın ticari kredi düzenlemesi sonrası düşüş yaşayan doların kaç liraya çıkacağını Selçuk Geçer açıkladı

BDDK açıklaması sonra 17 Türk Lirası seyrinde gezen dolar, ani düşüş yaşadı. Yatırımcı ise merakla bekliyor. Ünlü ekonomist Selçuk Geçer ise tarih vererek doların kaç liraya çıkacağını açıkladı. İşte detaylar…

Ünlü Bitcoin Analisti uyardı! Bu kez dibi görecek!

Twitter'da ünlü kripto para birimi analisti olan Crypto Capo, Bitcoin (BTC) fiyatının 30.000 doların altına düşeceğini öngördüğünü belirtti. Ayrıca yatırımcıları uyararak mevcut durumda boğa tuzağı yaşadığımıza dikkat çekiyor. İşte ayrıntılar...

1 gram bile altını olan yaşadı! Altın yükseliyor! Gram altın ne kadar oldu? Son dakika altın fiyatları 23 Mayıs 2022!

Altın fiyatlarında son dakika fiyatları  haftanın ilk işlrm gününde yakından takip ediliyor. Elinde bir gram bile altını olan yaşadı çünkü altın yükseliyor. İşte 23 Mayıs 2022 güncel altın fiyatları...

Dolarda şok eden detay ortaya çıktı! Haberi alınca ne yapacaklarını şaşırmışlar

Dolar, kur korumalı mevduata geçildikten sonra ilk kez 15,65'in üzerine çıktı. Bu haberi alan bankacıların büyük bir şaşkınlık yaşadığı öğrenildi. Bankacılar tek çare olarak ciddi miktarda döviz satışı öneriyor. Aksi takdirde dolar kısa sürede 16 TL'ye sabitlenecek.

İstanbul'daki emlak ilanını görenler, gözlerine ovuşturup bir daha baktı ama yine de inanamadı

İstanbul'da ev arayan vatandaşlar, bir Suriyeli tarafından yayınlanan ve "Türk'e uygun değildir" yazan ev ilanı nedeniyle büyük şaşkınlık yaşadılar.

Otomobil üretimi ocakta daralma yaşadı! İşte merak edilen ihracat rakamları!

Resmi olarak açıklanan verilere göre, 2021 senesi şubat ayında otomobil sektörünün toplam üretimi yüzde 15 oranında azalırken araç üretimi ise yüzde 31 oranında daralma yaşadı.

Nişantaşı'nda ünlülerin yaşadığı apartmanda dolandırıcılık şoku! 

Nişantaşı'nda bulunan apartmanda ünlü isimleri dolandırıp kaçan apartman görevlisi ailesini de arkada bırakarak kayıplara karıştı.

İstanbul'da 10 bin kişinin yaşadığı konut sitesinde dolandırıcılık şoku!

İstanbul'da, 10 bin kişinin yaşadığı konut sitesinde 7 aydır aidatları toplayan yönetim tarafından ödenmesi gereken faturaların ödenmediği ileri sürüldü. Sitede yaşayan sakinler kendilerine 6 milyon TL'lik borç kaldığını iddia etti.

Çatalca ve Silivri'deki köylülerin arazi sorunlarına ilişkin araştırma önergesi verildi!

İstanbul'un Çatalca ve Silivri ilçelerindeki bazı mahallelerdeki köylülerin yaşadıkları arazi sorunlarının araştırılarak alınması gereken tedbirlerin belirlenmesi amacıyla bir Meclis araştırması açılmasına ilişkin önerge verildi. 

Zonguldak'ta kira fiyatları yüzde 50 arttı!

Zonguldak'ta üniversite çevresinde yer alan evlerin fiyatlarında yüzde 50'ye varan artış yaşanıyor. İstanbul'dan gelen öğrenciler  fiyatları görünce şaşkınlık yaşadı. 

Nilüfer Belediyesi'nden OSB'lerin emlak vergisine ilişkin açıklama!

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, "Nilüfer'in 'sanayi kenti' kimliğini mevcut haliyle korumak, ama 'tarım kenti' kimliğini büyütmek istiyoruz" dedi. Erdem, OSB'lerin emlak vergilerinden muafiyetiyle ilgili kararlar sebebiyle kaynak kaybı yaşadıklarını belirtti.

Kiracıların yüzde 61'i yaşadıkları bölgeden ev alamayacağını düşünüyor!

Ipsos’un 29 ülkeyi kapsayan araştırmasına Türkiye’den katılım gösterenlerin yüzde 61’i kiracı olarak yaşadıkları bölgeden ev alamayacakları düşüncesine sahip.

Mesut Özil ve Amine Gülşe Çubuklu'ya taşındı! Ünlülere komşu oldular!

Çamlıca'da bulunan lüks villalarını tadilat ettiren Mesut Özil-Amine Gülşe çifti, kısa süreliğine ünlülerinde yaşadığı Beykoz Çubuklu'daki bir siteye taşındı.

ünlülerin yaşadığı yerler Haberi

ünlülerin yaşadığı yerler

Magazin dünyasının ünlü simaları gözlerini Bodrum'a dikti. Kovid-19 salgınıyla müstakil evlere olan talebin artmasıyla birlikte ünlüler de ev arayışlarını artırdı. 

Her yıl ünlülerin tatil için akın ettiği Bodrum'dan bu yaz birçok ünlü ev satın aldı. 

İşte Bodrum'dan ev alan ünlüler...

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kazancını gayrimenkule yatırdı. 

Mavi'den bu yıl 1 milyon euro yani yaklaşık 8 milyon 712 bin lira kazanan ünlü oyuncunun Bodrum'dan aldığı yedi odalı lüks malikane için yaklaşık 12 milyon TL ödeme yaptığı ileri sürüldü. 

Güzel sunucu, Bodrum’da bulunan lüks bir Residence’taki 4 milyon liralık daireyi 2 milyon TL’ye aldı.

Esmersoy, Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan eşsiz manzarasıyla bilinen Caresse The Residences- Bodrum'da ev sahibi oldu. 

Esmersoy'un aldığı daire 1+1 ve 120 metrekare.

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz de, hem Kovid-19...