Ünlülerin milyon liralık lüks evleri!

Ünlülerin milyon liralık lüks evleri! Ünlülerin milyon liralık lüks evleri!

Birçok ünlü isim milyonluk evlerini satmak için harekete geçti. Fakat evlerin fiyatlarının uçukluğu, satışları engelledi...Bazı ünlü isimler, milyonluk evlerini satmaya karar verdi. Fakat evler için öyle yüksek fiyatlar istiyorlar ki, milyonluk evler satılamadı.

Posta Gazetesi'nden Müge Dağıstanlı'nın haberine göre, birçok ünlü milyon değerindeki evlerini satışa çıkardı.

Eski futbolcu Semih Şentürk ile eşi Pınar, bin 200 metrekare büyüklüğündeki villaları için 19 milyon TL istiyor. 4 katlı villa 12 odadan oluşuyor.

Çağla Şikel

Çağla Şikel 2 çocuğuyla yaşadığı Balmumcu’daki villasını 11 milyon TL’ye satışa çıkardı. Bu paranın üzerine biraz daha ekleyip havuzlu, güvenliği olan bir villa kente taşınmayı amaçlıyor. 

Mustafa Sandal

Mustafa Sandal, Çubuklu’da 650 metrekare büyüklüğündeki villasını 29 milyon TL’ye satabilirse eski eşi Emina Jahovic’e de pay verecek. 

“İndirim yapmayacağım”

Eşi Begüm Şen ile Los Angeles’ta yaşayan Adnan Şen, Beverly Hills’in en pahalı malikanesini inşa ettirdi. 75 milyon dolar (511 milyon TL) fiyat belirledi. 2 bin metrekare büyüklüğünde alanda yapılan evin 9 odası, 12 banyosu bulunuyor. Adnan Şen’in yabancı dergi ve programlara da konu olan malikanesine 4 Hollywood yıldızı talip oldu. Ancak Şen, indirim yapmayacağını belirtti. 

Gülşen

Gülşen, yıllar önce 15 milyon TL'ye satın aldığı bir AVM’deki 2 katlı dairesi için 30 milyon TL istemişti. 

Ajda Pekkan 2017 yılında Sarıyer’deki villasını 8.5 milyon dolara satmaya karar vermişti. Pahalı bulunduğu için 4 kez indirime gitti, yine satışı gerçekleştiremedi. 

3 yılda yüzlerce kişi Ajda Pekkan’ın evini meraktan dolaştı. Süperstar “Ev müzeye döndü, alıcı olan gelsin” diye konuşmuştu.

Cem Yılmaz, Zekeriyaköy’deki villasını 2 milyon dolara satışa çıkardı. Başakşehirli futbolcu Gael Clichy, şu an villada kiracı olarak oturuyor ve 50 bin TL ödüyor. Ünlü topçunun “Ev sahibimden çok memnundum. Umarım Cem Bey kararından vazgeçer” dediği öğrenildi.

Beren Saat, Arnavutköy’deki evini, eşi Kenan Doğulu, Amerika’daki villasını satmaya karar verdi. 

Serdar Ortaç aylık 120 bin TL kredisini ödemekte güçlük çektiği 15 milyon TL’lik villasını satmaya karar vermişti. Ünlü şarkıcı daha sonra “Bir daha böyle ev alamam” diyerek vazgeçtiğini söyledi. 

Çağla Şikel Balmumcu'daki villasını 11 milyon TL'ye satıyor!

Cem Yılmaz Zekeriyaköy'deki villasını 2 milyon dolara satıyor!

Adnan Şen’in evi 75 milyon dolara satışta!