Vartaş İnşaat elazığda konut mu inşa edecek

Vartaş İnşaat elazığda konut mu inşa edecek

Vartaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Barata, Elazığ’da Mis Holding tarafından hayata geçirilen ancak çeşitli ekonomik sıkıntılar nedeniyle işletmesi aksayan Misland AVM ve çevresindeki araziyi satın aldıklarını açıkladı...

Volkan Kentsel Dönüşüm İnşaat Gıda Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Volkan Kentsel Dönüşüm İnşaat Gıda Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 500 bin TL sermaye bedeli ile Volkan Özgör tarafından kuruldu.

Yankın İnşaat Gıda Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yankın İnşaat Gıda Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Silivri'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Aytaş Yankın tarafından kuruldu.

Kerem Basın Yayın İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kerem Basın Yayın İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Kerem Çay tarafından kuruldu. 

Dörtyön Turizm İnşaat Gıda Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dörtyön Turizm İnşaat Gıda Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hasn Said,, Ali Al Abed, Mohamad Hamouda ve Wasım Almuqrı ortaklığında kuruldu.

Fünün Eng İnşaat Gıda Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fünün Eng İnşaat Gıda Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 200  bin TL sermaye bedeli ile Marwan Alchıkh Omar ve Loaı Alshıkh Omar ortaklığında kuruldu. 

Şeyhanlı Otomotiv Turizm İnşaat Gıda Tem.Lojistik Katı Atık Ve Geri Dönüşüm San.Dış Tic.Limited Şirketi kuruldu!

Şeyhanlı Otomotiv Turizm İnşaat Gıda Tem.Lojistik Katı Atık Ve Geri Dönüşüm San.Dış Tic.Limited Şirketiİsmail Kabul tarafından 1 milyon TL sermaye ile bugün kuruldu.

Birincisınıf Motorlu Araçlar Kuyumculuk İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Birincisınıf Motorlu Araçlar Kuyumculuk İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Alp Gofralılar tarafından 100 bin TL sermaye ile 28 Nisan'da Kadıköy, Sahrayı Cedit Mahallesi, Sayım Sokak'ta kuruldu.

Yahya Aydın İnşaat Gıda Turizm Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yahya Aydın İnşaat Gıda Turizm Otomotiv Ticaret Limited Şirketi, Yahya Aydın tarafından 10 bin TL sermaye ile 20 Ocak'ta Büyükçekmece, Cumhuriyet Mahallesi, Gürpınar Yolu Caddesi'nde kuruldu.

Metropol İnşaat Adana'da sektörün öncüsü olmaya aday!

Metropol inşaat hayalinizi yapıyor Metropol İnşaat, Adana'da birbiri ardına yaptığı süper lüks inşaatlarla sektörün öncüsü olmaya aday. Kent lokasyonuna nefes aldıracak DoubleTree by Hilton inşaatının bitmesi heyecanla bekleniyor.

Maritza İnşaat Beykoz'da ön talep topluyor!

Bugüne kadar 100 bin metrekarenin üzerinde inşaat alanına imza atan Maritza İnşaat, Beykoz'da 252 konut inşa edecek. Şubat 2016'da satışa çıkaracak Maritza Beykoz Vadi Evlerinde metrekare birim fiyatı 9 bin TL'den başlıyor.

Beyaz İnşaat, 2016’da kentsel dönüşümle büyüyecek!

Beyaz İnşaat, 2016’da kentsel dönüşüm projeleriyle büyüyecek. Şirket, önümüzdeki 10 yıl içinde ağırlıklı olarak fabrika arazileri üzerinde konut, ticari alan ve otel projeleri üretecek.

Elazığ'da Dönüşüm Strateji Belgesi hazırlanacak!

Vedad Gürgen, "Dönüşüm Strateji Belgesi'ni yakın zamanda Elazığ'da başlatıyoruz. Elazığ ve tarihi Harput'u kapsayan bir dönüşüm strateji belgesi hazırlayacağız" dedi.

Almasri İnşaat Gıda Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Almasri İnşaat Gıda Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Ibrahim Almasri tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 6 Ocak'ta Büyükçekmece, Cumhuriyet Mahallesi'nde kuruldu.

Vartaş İnşaat elazığda konut mu inşa edecek Haberi

Vartaş İnşaat elazığda konut mu inşa edecek


Vartaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Barata, Elazığ'da Misland AVM ve çevresindeki araziyi satın aldıklarını açıkladı. Fikirtepe'de Renovia projesinde ortak oldukları Alman Stern Immobilien AG ile birlikte 120 dönümlük arsaya 800 konut ve bir de okul yapacaklarını söyleyen Barata, "Orada konferans salonu, sur duvarları, düğün salonları var. Açık çarşılar da yapacağız. Bu trendi Elazığ'a getireceğiz. Var olan inşaatın üzerinde yenilikler yapacağız. 

İlk etapta 150 milyon lira yatırım öngörüyoruz" dedi. Bölgede nitelikli konut açığı gördüklerini belirten Barata, "Biz orada üretim de yapmak istiyoruz. Ne olacağına bakıyoruz" diye konuştu. 

Vartaş İnşaat, Fikirtepe'de 'yalnız ev'olarak anılan evinyıkımıyla birlikte hızlandırdığı çalışmalara da Alman ortağı Stern Immobilien ile devam ediyor. Yüzde 50-50 ortak olan Vartaş ve Stern, Fikirtepe'de 350 milyon liralık yatırım öngörüyor. Projede 2...