Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nermin Genç, Sahap Karlı, Sertan Kocasaraç tarafından 90 bin TL'lik sermaye ile 11 Nisan'da kuruldu

Ademoğulları Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ademoğulları Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Adem Altun tarafından kuruldu.

Yega Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yega Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 25 bin TL sermaye bedeli ile Selçuk Avci tarafından kuruldu.

Net Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Net Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Nuh Tufan tarafından kuruldu.

FBY Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

FBY Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Firuz Abay tarafından kuruldu.

Atasayan Yapı Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atasayan Yapı Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Samet Atasayan tarafından kuruldu.

Şenkar Mühendislik İnşaat Yapı Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şenkar Mühendislik İnşaat Yapı Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 250 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Şenel tarafından kuruldu.

Sahaf Yapı Taahhüt Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Sahaf Yapı Taahhüt Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de 10 milyon TL sermaye bedeli ile Furkan Tuğra ve Sezai Şahin tarafından kuruldu.

TMSF, HB Teras Yapı Taahhüt İnşaat'ın Sakarya'daki 7 dairesini satışa çıkardı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, HB Teras Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin Sakarya'da yer alan 7 gayrimenkulünü satışa çıkardı.

Diada Yapı Taahhüt Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

Diada Yapı Taahhüt Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Güven Gül tarafından kuruldu.

Aral Teknoloji Yapı Taahhüt İnşaat Limited Şirketi kuruldu! 

Aral Teknoloji Yapı Taahhüt İnşaat Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Coşkun Aliefendioğlu ve Mehmet Haluk Üner ortaklığıyla kuruldu.

Karil Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karil Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Hacı Osman İldeniz ve Serhat Karadaban ortaklığında kuruldu.

Karil Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Karil Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Hacı Osman İldeniz ve Serhat Karadaban ortaklığıyla kuruldu.

Baumek Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baumek Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Aksu tarafından kuruldu. 

Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Haberi

Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nermin Genç, Sahap Karlı, Sertan Kocasaraç tarafından 90 bin TL'lik sermaye ile 11 Nisan'da kuruldu. Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler. 


Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Üsküdar, Cumhuriyet Mahallesi, Karlıdere Caddesi,...