VNT İnşaat pendik

VNT İnşaat pendik

VNT İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Doğan Temeler, Mehmet Nuri Durdu, Uğur Temeler tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 12 Ağustos'ta Pendik, Doğu Mahallesi'nde kuruldu

Pendik'te inşaat malzemesi çaldığı iddia edilen 2 şüpheli yakalandı!

İstanbul Pendik'te yaklaşık 34 bin TL değerinde inşaat malzemesi iddia edilen 2 şüpheli yakalandı...

Esre Cephe Sistemleri Alüminyum Doğrama İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti.Pendik Şubesi açıldı!

Esre Cephe Sistemleri Alüminyum Doğrama İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti.Pendik Şubesi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Toymuş tarafından açıldı.

Pendik Kök Gayrimenkul İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pendik Kök Gayrimenkul İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Özkan Koç tarafından kuruldu.

Akbal Sağlık Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Gayrimenkul Danışmanlığı Pendik Şubesi kuruldu!

Akbal Sağlık Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Gayrimenkul Danışmanlığı Pendik Şubesi bugün Pendik'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ümit Akbal, Mustafa Akbal ve Çeşminaz Karaman ortaklığında kuruldu.

Masar İnşaat Pendik'te dönüşüme başladı!

Masar inşaat, gayrimenkul ve inşaat sektöründeki tecrübesiyle Pendik'in merkezinde, 360 milyon TL'lik yatırım yaptıklarını ve 300 bin konut yapacağını duyurdu…

Masar İnşaat Pendik’te dönüşüme başladı! Yeni proje!

Masar İnşaat, İstanbul Pendik’te kentsel dönüşüm projesine başladı. Hafriyat çalışmalarına başlanan proje ile Pendik’in merkezinde, 360 milyon TL’lik yatırımla, 26 bin 700 metrekarelik dev arazi üzerinde, yaklaşık bin 300 konuta imza atacak...

Kç Koç Grup İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Pendik Şubesi açıldı!

Kç Koç Grup İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Pendik Şubesi 250 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Özdemir İnşaat Pendik'te 2 yeni projeye imza atıyor!

Özdemir İnşaat & Beton A.Ş İstanbul Pendik'te iki yeni projesine hazırlanıyor.  Portre Pendik ve Pendik As Sitesi projelerinde ön talepler toplanıyor. 

Manzara 7/24'te 100 ay sıfır faiz fırsatı!

ÖZBOSTAN İnşaat, Pendik’te yükselen Manzara 7/24 projesindeki son daireler için, yıl sonuna özel fırsat günleri başlattı. Projede 100 ay boyunca sıfır faizle ödeme yapılarak ev sahibi olmak mümkün...

Tam İnşaat Tam Pendik ne zaman teslim?

Toplam 129 adet konuttan meydana gelen Tam Pendik projesinde teslimlerin 2018 Aralık ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Proje İstanbul Anasolu Yakası Pendik Çınardere Mahallesi'nde hayata geçiriliyor. Peki Tam İnşaat Tam Pendik ne zaman teslim?

Kar Yapı İnşaat Pendik satılık daire!

4 blokta 388 konut ve 12 ticari üniteden meydana gelen Kar Yapı İnşaat Pendik projesi 2020 yılında teslim edilecek. Kar Yapı İnşaat Pendik satılık daire tipleri haberimizin içinde yer alıyor.

Alper İnşaat Pendik Yayalar projesi ile 1.086 konut yolda!

Alper İnşaat, Pendik Yayalar bölgesinde 1.086 konut ve 19 dükkandan oluşan yeni projeye hazırlanıyor...

Satya İnşaat Yayalar Pendik fiyatlar!

Satya İnşaat Yayalar Pendik fiyatları 210 bin TL'den başlayarak değişiyor. Satya Yayalar projesi 2018'in sonunda teslim ediliyor...

VNT İnşaat pendik

VNT İnşaat pendik VNT İnşaat pendik

VNT İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Doğan Temeler, Mehmet Nuri Durdu, Uğur Temeler tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 12 Ağustos'ta kuruldu. Firmanın hissesi 12 bin 500 TL olarak Doğan Temeler, Mehmet Nuri Durdu, Uğur Temeler'e eşit ayrılmış durumda. 


VNT İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu;İnşaat taahhüt,bakım onarım işleri ve inşaat malzemeleri alım satımı ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


VNT İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi adreS: Pendik, Doğu Mahallesi, Çınar Sokak, Özen Apartmanı,...