Yalova Göral Termal Tatil Köyü projesi

Yalova Göral Termal Tatil Köyü projesi

Göral Sağlık Hizmetleri ve Yapı tarafından, Yalova Armutlu'ya Göral Termal Tatil Köyü projesi yapılacak. Göral Termal Tatil Köyü projesi yaklaşık 42 milyon 500 bin TL'ye malolacak.

Yalova Terma City için 180 milyon dolar harcandı!

Yalova’ya 180 milyon dolarlık termal turizm yatırımı yapan Karaderili Şirketler Grubu’nun CEO’su Tevfik Talaş, 2020’de turizmin büyüme yılı olacağını belirterek yatırımların artacağını dile getirdi…

Yalova Terma City hizmete açıldı!

Karaderili Şirketler Grubu tarafından 180 milyon dolarlık yatırımla Yalova'da hayata geçirilen, 2 bin 200 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı termal otel Terma City açıldı...

Cemal Kaşıkçı'nın arandığı malikane yıkılacak!

Yalova'nın Termal ilçesinde bulunan ve öldürülen Cemal Kaşıkçı'nın cesedinin arandığı kaçak malikane için yıkım kararı çıktı.

Araplar Yalova’da emlak piyasasını ele geçirdi!

Yalova'da Arap turist sayısında beklenen patlaması yaşandı. Adeta Yalova'ya akın eden turistler, Termal'in yanı sıra il merkezi ve Çınarcık’ta da yoğunluk gösteriyor.

Yalova’ya 500 milyon dolarlık yatırım!

Yalova’da termal oteli bulunan Karaderili Grup, şimdi de otelin etrafındaki 250 dönümlük konut yatırımına hazırlanıyor. 500 milyon dolarlık Terma City projesinde 1.600 lüks konut bulunacak. 

Yalova Termal Palace 2018 başında açılıyor!

Karaderili Şirketler Group’un, 180 milyon dolarlık yatırım bedeli ile 2014 yılında temelini attığı 2 bin 200 yatak kapasiteli Yalova Termal Palace 2018 başında açılıyor.

Emay İnşaat'tan KentPlus Yalova Wellness SPA & Resort projesi!

Emay İnşaat Yalova’da KentPlus Yalova Wellness SPA & Resort ile turizm yatırımına hazırlanıyor. Yatırım bedeli 400 milyon dolar olan projede 4 ve 5 yıldızlı 500 yatak kapasiteli, üç farklı termal otel yer alıyor.

Aydın'daki kaçak müteahhit Yalova'da yakalandı!

Aydın'da birçok inşaat projesine imza atan ve tamamlamadan onlarca projeyi yarım bırakıp ortadan kaybolan müteahhit Yalova'daki bir termal otelde yakalandı.

Emay Kentplus Yalova fiyatları!

1001 konut, devremülk, 1000 yatak kapasiteli beş yıldızlı üç termal otel ve AVM alanı olarak inşa edilen Kentplus Yalova'da satışlar sürüyor. İşte, Emay Kentplus Yalova fiyatları...

Kentplus Yalova teslimleri ne zaman?

1001 konut, devremülk, 1000 yatak kapasiteli beş yıldızlı üç termal otel ve AVM alanından oluşan Kentplus Yalova projesinde avantajlı satışlar sürüyor. Peki, Kentplus Yalova teslimleri ne zaman?

Kentplus Yalova fiyatlar!

383 bin 500 metrekare alanda yükselen Kentplus Yalova projesi 1001 konut, devremülk, 1000 yataklı beş yıldızlı üç termal otel ve AVM'den meydana geliyor. İşte Kentplus Yalova fiyatlar...

Kentplus Yalova telefon!

TOKİ iştiraki EPP desteği ileEmay İnşaat tarafından hayata geçirilen Kentplus Yalova Projesi, 1001 konut, devremülk, beş yıldızlı üç termal otel ve AVM alanından oluşuyor..

Yalova Termal Palace'ın rezervasyonu şimdiden tamamlandı!

Yalova Termal Palace ‘ın 2200 odasının rezervasyonu şimdiden tamamlandı. 2016 yılının başında otelin pazarlaması için özellikle Avrupa, Türkiye Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’da 15 ayrı satış ofisleri kuran Karaderili bu çalışmasının meyvesini toplamaya başladı.

Yalova Göral Termal Tatil Köyü projesi

Yalova Göral Termal Tatil Köyü projesi Yalova Göral Termal Tatil Köyü projesi


Göral Sağlık Hizmetleri ve Yapı tarafından, Yalova Armutlu'ya Göral Termal Tatil Köyü projesi yapılacak. Göral Termal Tatil Köyü projesi yaklaşık 42 milyon 500 bin TL'ye malolacak.


Armutlu Göral Termal Tatil Köyü projesi 8 bin 131 metrekare alanda inşa edilecek. Göral Termal Tatil Köyü projesinde 190 dairelik devremülk, otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, kafe, spor salonu ve çok amaçlı salonlar yer alıyor.


8 blok olarak tasarlanan Göral Termal Tatil Köyü projesinde bloklar 4-5 katlı olarak planlandı. Göral Termal Tatil Köyü projesinin toplam inşaat alanı 26 bin 351 metrekare.


Göral Termal Tatil Köyü projesinde stüdyo, 1+1, 2+1, 2+1, 3+1, 3+2, 4+1, 4+2, 5+2, 7+2 daire tipleri olacak. Projenin 24 ayda tamamlanaması hedefleniyor.Gülcihan...