Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar? Banka hangi koşullarda konut kredisi kullandırıyor? Yapı Krediden konut kredisi hesaplama ne kadar oluyor?

Yapı Kredi konut kredisi faizlerinde indirim!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerinde bir indirim daha uyguladı. Banka son indirimi ile konut kredisi faiz oranlarını 6 puan daha düşürdü...

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranlarını yüzde 1.35’e düşürdü!

Yapı Kredi Bankası bir hafta içinde ikinci kez konut kredisi faiz indirimi gerçekleştirdi. Bankanın konut kredisi faiz oranları yüzde 1.35’e kadar düştü.

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerinde indirim!

Haftanın ilk konut kredisi faiz indirim haberi geldi. Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranlarını düşürdüğünü açıkladı…

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları 2019!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar? Yapı Kredi Bankası’nın konut kredisine ek olarak uyguladığı masraflar neler?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar? Yapı Kredi Bankası konut kredisi şartları neler?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları yükseldi!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranlarını yükseltti. Bankanın 10 yıl vadeli konut kredisi faiz oranı yüzde 2.1 oldu...

Yapı Kredi 120 ay konut kredi faiz oranı ne kadar?

Yapı Kredi Bankası 120 aya kadar vadeli konut kredisi ürünlerinde yüzde 2.33 faiz oranı uyguluyor. İşte Yapı Kredi Bankası’nın konut kredisi kullandırım şartları ve krediye ek uyguladığı masrafları…

Yapı Kredi'den konutlardaki yeşil dönüşüme destek!

Yapı Kredi Bankası, binalarda enerji tasarrufunun bilincini artırmak için Doğa Dostu Mortgage ürününü hizmete sundu.

Yapı ve Kredi Bankası'nın payları Koray Gayrimenkul'e devredildi!

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.'nin Yapı Kredi GYO'nun sermayesinde sahibi olduğu paylarının şirket ortaklarından Koray Gayrimenkul ve Yatırım A.Ş'ye devrine ilişkin olarak Koray Gayrimenkul ve Yatırım A.Ş.'den açıklama geldi.

Akiş GYO ve Yapı Kredi arasında 117.5 milyon TL'lik kredi sözleşmesi!

Akiş GYO'nun Yapı Kredi Bankası A.Ş.'den kullanmış olduğu toplam 117 milyon 516 bin 666 dolar ana para tutarlı kredileri için kredi sözleşmesi imzalanmasına karar verildi.

Yapı Kredi konut kredisi şartları neler?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ile dikkat çeken bankalar arasında yer alıyor. Banka aylık sıfır yada ikinci el ayrımı yapmaksızın yüzde 0.89 faizle kredisi sunuyor. Pek Yapı Kredi konut kredisi şartları neler?

Yapı Kredi konut kredisi koşulları neler?

Yapı Kredi Bankası'nın hafta başında gerçekleştirdiği dev indirim sonrasında konut kredisi faiz oranları ikinci el konutlar için en düşük seviyeye ulaştı. Bankanın konut kredisi koşulları neler?

Yapı Kredi konut kredisi faizlerini yüzde 0.89’a indirdi!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerinde dev indirim uyguladı. Banka tüm konut taleplerinde yüzde 0.89 ile en uygun faiz oranını kullandırmaya başladı.

Yapı Kredi konut kredisi şartları neler?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi şartları neler? Yapı kredi konut kredisi faiz oranları ve kredi hesaplaması ne kadar?

Yapı Kredi kredi ödemelerini üç ay erteledi!

Yapı Kredi Bankası bireysel ve tüzel müşterilerin 30 Nisan'a kadar olan anapara, faiz ve takst ödemeler, talep edilmesi halinde, mevcut koşullarla 30 Haziran'a kadar erteleyecek.

Yapı Kredi konut kredisi faizlerinde indirim!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerinde indirim gerçekleştirdi. Banka konut için faiz oranlarını yüzde 0.95’e düşürdü...

Yapı Kredi Bankası konut kredisi koşulları neler?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar? Banka hangi koşullarda konut kredisi kullandırıyor? Yapı Krediden konut kredisi hesaplama ne kadar oluyor?

Yapı Kredi konut kredisi faiz oranları ne kadar?

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar? Bankanın konut kredisi kullandırım şartları nelerdir? Yapı Kredi Bankası konut kredisi hesaplama ne kadar?

Yapı Kredi Bankası'nden konut kredi faiz indirimi!

Ekim ayının da ilk konut kredisi faiz indirim haberi geldi. Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerinde 9 puan indirim uyguladı...

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizleri düştü!

Yapı Kredi Bankası politika faizleri sonrasında konut kredisi faiz oranlarında bir indirim daha uyguladı. Bankanın konut kredisi faizleri yüzde 1.26’ya düştü…

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Hesaplama Haberi

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi Bankası 10 yıla dek tüm vadelerde yüzde 1.09 faiz oranı ile konut kredisi kullandırıyor. Banka söz konusu oran iç Hayat Sigortası, BES ve Vadeli Mevduat opsiyonel ürünlerinden en az biri ve zorunlu çapraz ürünlerin alınması gerekiyor. 

Bankanın zorunlu uyguladığı çapraz ürünler; Yapı Kredi Banka Kartı, Bireysel İnternet Bankacılığı & Mobil Bankacılık Üyeliği, Kredi Kartı, 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı, Esnek Hesabı şeklinde yer alıyor.

Yapı Kredi Konut Kredisi Şartları

Kredi Pazarı'nda yer alan habere göre; Yapı Kredi Bankası konut kredisi için azami olarak 10 yıla kadar vade sunuyor. Konut’un en fazla yüzde 80’ine kadar konut kredisi kullandıran banka kalan peşinat kısmı için ise talep edilmesi halinde ihtiyaç kredisi kullandırılıyor. Konut kredisi kullanabilmek için vade sonundaki azami yaş sınırının 70’i...