Yapıhane İnşaat adresi

Yapıhane İnşaat adresi

Yapıhane İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Hüseyin Çadır, Kadir Er, Ahmet Er ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 1 Şubat'ta Üsküdar, Valide Atik Mahallesi, Miroğlu Sokak'ta kuruldu.

Beyoğlu Kentsel Dönüşüm Riskli Yapı Tespiti İnşaat Mimarlık Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Beyoğlu Kentsel Dönüşüm Riskli Yapı Tespiti İnşaat Mimarlık Mühendislik Limited Şirketi bugün Şişli'de 2 milyon TL sermaye bedeli ile Nurten Tem Ekinci tarafından kuruldu.

Yapı Merkezi İnşaat'ın acı günü! Sevinç Erdinç vefat etti!

Yapı Merkezi İnşaat Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Başar Arıoğlu'nun Kayınvalidesi Sevinç Erdinç, vefat etti.

TOKİ Edirne Meriç Sulaması Yapım İnşaatı İşi ihalesi yarın!

Edirne Meriç Sulaması Yapım İnşaatı İşi (e-ihale )ihalesi yarın saat 11:00'de gerçekleştirilecek.

Arın Yapı Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Arın Yapı Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Şahin Özcan tarafından kuruldu.

Pekintaş Yapı-Burakcan İnşaat Konak 2. Etap'ın tüm detayları!

Pekintaş Yapı-Burakcan İnşaat Konak 2. Etap projesinin tüm detayları belli oldu. Proje, 441 milyon 300 bin TL'ye mal olacak...

Üstün Tasarım Yapı Dekorasyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Üstün Tasarım Yapı Dekorasyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Demirbaş ve İsa Doruk ortaklığında kuruldu.

Hane Yapı Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hane Yapı Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Tarkan Yahşi tarafından kuruldu. 

ABC Ön Üretim Modüller ve Çelik Yapı Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

ABC Ön Üretim Modüller ve Çelik Yapı Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Fikret Aydoğan ve L.F. Albert Eeraerts ortaklığında 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Günaydın Yapı Mobilya İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Günaydın Yapı Mobilya İnşaat Limited Şirketi Necat Söze, Ömer Balcı tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

YCY Yapı Market İnşaat Nakliye İş Güvenliği Yangın Ekipmanları Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

YCY Yapı Market İnşaat Nakliye İş Güvenliği Yangın Ekipmanları Ticaret Limited Şirketi, İrfan Yalın tarafından 10 bin TL sermaye ile 12 Ağustos'ta Sultanbeyli, Adil Mahallesi'nde kuruldu.

Mis Yapı Özkanlar İnşaat Konya'da inşaat sektörünü geliştirdi!

Rasyonel Gazetesi Kurucusu Sadrettin Soranlar, Mis Yapı Özkanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Salih Özkan'ı ziyaret ederek. başarı temennisinde bulundu. Soranlar, inşaat sektörünün her geçen gün büyüdüğüne dikkat çekti.

Enes Kentsel Dönüşüm Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Enes Kentsel Dönüşüm Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Erdoğan Ekşi Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 200 bin TL sermaye ile 9 Mart Beyoğlu, Örnektepe Mahallesi, Etibank Caddesi'nde kuruldu.

Yapıhane İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yapıhane İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Hüseyin Çadır, Kadir Er, Ahmet Er ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 1 Şubat'ta Üsküdar, Valide Atik Mahallesi, Miroğlu Sokak'ta kuruldu.

Yapıhane İnşaat adresi Haberi

Yapıhane İnşaat adresi

Yapıhane İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Hüseyin Çadır, Kadir Er, Ahmet Er ortaklığıyla 100  bin TL sermaye ile 1 Şubat'ta Üsküdar, Valide Atik Mahallesi, Miroğlu Sokak'ta kuruldu. 


Yapıhane İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu;  a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve...