yapılandırma olacak mı

yapılandırma olacak mı

Koronavirüs süresi boyunca ekonomik sorun yaşayan kişilerin, devlete olan borçlarının yeniden yapılandırılması için çalışmalarda bulunuldu. 

Hacizli gayrimenkul alan kişi borçtan sorumlu mudur?

Posta yazarı Tamer Heper ''İcradan uygun taşınmaz düşünüyorum. Fakat tapuda X bankası adına ipotek varsa, muhammen bedel civarında bir rakamla kazanırsam banka alacağının tamamını karşılayamazsa, söz konusu haciz düşer mi? Benim yeni tapumda bu haciz hâlâ mevcut olacak mı?' sorusunu yanıtladı.

Ev almak için şimdi doğru zaman mı?

Konut sektörü Haziran ayı başında kamu bankalarının konut kredisi faizlerini düşürmesiyle hareketlendi. Peki konut sektöründe neler olacak? Fiyatlar ve faizler artmaya devam edecek mi?

Yüksek faiz oranlı konut kredilerinde yapılandırma olacak mı?

Konut kredisi yapılandırma işlemi, mevcut faiz oranlarına göre daha yüksek oranlardan kredi çeken vatandaşların merakla beklediği konulardan. Peki konut kredilerinde yapılandırma olacak mı?

İş yeri kiraları ödenecek mi?

1 Eylül 2020 itibarıyla adli tatil sona erdi ve adliyeler tam kapasite çalışmaya başladı. Böylece kira problemleri gündeme geldi. Peki şimdi iş yeri kiraları ne olacak? İcra takipleri başlayacak mı?

AVMler bayramda açık mı Temmuz 2020?

AVMler bayramda açık mı Temmuz 2020 haberimizde yer alıyor. Peki AVMler bayramda açık mı Temmuz 2020? Alışveriş merkezleri bayramlarda açık olacak mı 2020? İşte AVMler bayramda açık mı Temmuz 2020 sorusunun yanıtı...

Konut kredisi faizleri yükselecek mi?

Konut kredisi faiz oranlarındaki indirim fiyatlarda artış yaşanmasına sebep oldu. Peki konut fiyatlarındaki artış devam edecek mi? Fiyatlar ne olacak? Kredi faizleri yükselecek mi?

Yüksek faizli konut kredisinde yapılandırma olacak mı?

Konut kredisi yapılandırma işlemi, mevcut faiz oranlarına göre daha yüksek oranlardan kredi çeken vatandaşların en çok araştırdığı konu oldu. Peki konut kredisinde yapılandırma olacak mı? 

Yüksek faizle konut kredisi çekenler dikkat! Yapılandırma olacak mı?

Konut kredisinde, faizler düştüğünde tüketici düşük faizden kredisini ödemeyi isteyebiliyor. Bu durumda konut kredisi yapılandırma işlemi karşımıza çıkıyor. Peki konut kredilerinde yapılandırma olacak mı? İşte detaylar...

Konut alacaklar dikkat! Fiyatlar artacak mı düşecek mi?

Koronavirüs sürecinde ekonominin canlanması için kamu bankaları tarafından başlatılan düşük faizli konut kredisi kampanyası sonrasında konut fiyatları arttı. Peki bundan sonra konut fiyatları ne olacak? Artacak mı düşecek mi? İşte detaylar...

Konut kredilerinde yapılandırma olacak mı 2020?

Konut kredi faizlerindeki indirimden önce konut kredisi kullanan vatandaşlar, indirimden sonra heyecanla yapılandırmayı beklemeye başladı. Peki yüksek faizli konut kredileri yapılandırılacak mı?

Yüksek faizli konut kredilerinde yapılandırma olacak mı?

Kamu bankalarının konut kredisi faiz oranlarını 0.64'e düşürmesiyle önceden konut kredisi çeken vatandaşlar yapılandırma olup olmayacağını araştırmaya başladı. Peki konut kredilerinde yapılandırma olacak mı? İşte detaylar...

Konut kredisi çekenler dikkat! Yapılandırma olacak mı?

Konut kredilerinde yapılandırma olacak mı? Konut kredi yapılandırma olacak mı soruları binlerce kişi tarafından araştırılıyor. Daha önceki süreçte kredi alan ve konut kredisi ödeyen vatandaşlar kredi yapılandırma olup olmayacağını merak ediyor....

Konut kredisi çekenler dikkat! Düşük faizli kredide yapılandırma olacak mı?

Kamu bankaları tarafından başlatılan kredi destek paketleriyle vatandaşlar düşük faizli sıfır veya ikinci el konut kredisi çekebiliyor. Fakat halihazırda kredi ödeyen vatandaşlar kredi yapılandırma olup olmayacağını merak ediyor. 

yapılandırma olacak mı

yapılandırma olacak mı yapılandırma olacak mı

Pandemi sürecinde ekonomik sorun yaşayan kişilerin, devlete olan borçlarının yeniden yapılandırılarak, ödenmesi için yeni bir takvim oluşturulması çalışmalarında son aşamaya gelindi. 

Hürriyet'ten Nuray Babacan'ın haberine göre; bu hafta, İstihdam Paketi’nin içine monte edilecek düzenlemeyle ilgili iki önemli toplantı düzenlendi. Toplantıda ortaya çıkan öneriler madde olarak pakete yer alacak.

KAPSAM GENİŞLİYOR 

Açıklamalara göre, Maliye Bakanlığı bürokratlarıyla, AK Parti’nin ekonomi kurmaylarının katıldığı dar kapsamlı toplantıda, önceki günlerde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın da düzenleme yapılmasını istediği ‘öğrenci kredileri’ ile ‘çiftçi borçlarının’ da yeniden yapılandırılma kapsamına alınmasıyla ilgili tartışmalarda bulunuldu. 

Toplantıda, tarım kredi borçları başta olmak üzere SGK prim borçları, trafik cezaları, motorlu taşıtlar vergisi, emlak vergisi, kurumlar vergisi gibi bir dizi alan sırada yer aldı. 

Yapılandırılacak borç tutarının 500 milyar liradan fazla olduğu ve 4 milyon kişiyi ilgilendirdiği...