28 / 06 / 2022

yeni karesi evleri fiyat

yeni karesi evleri fiyat

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Balıkesir Toplu Konut AŞ’nin (BALTOK) inşasına başladığı 1.334 konutluk yeni projede fiyatlar 118 bin liradan başlıyor.

Balıkesir Yeni Karesi Konutları'nın teslimi yapıldı!

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Yeni Karesi Konutları'nda ilk etap teslimi gerçekleşti.

Balıkesir Yeni Karesi Konutları'nın anahtar teslimi 31 Ocak'ta!

Balıkesir'de hayata geçen Yeni Karesi Konutları için geri sayım başladı. Projede anahtar teslimi 31 Ocak'ta yapılacak.

Balıkesir Yeni Karesi Konutları'nın yüzde 98'i tamamlandı!

Balıkesir'de hayata geçirilen 505 dairelik Yeni Karesi Konutları'nda sona gelindi. Proje inşaatının yüzde 98'i tamamlandı.

Çocuk evleri yeniden tasarlanıyor!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yeni Çocuk Evleri Siteleri ile ilgili "Yeni binaların tasarımında engelli çocuklarımızın güvenliği öncelikli olarak ele alındı" açıklamasında bulundu.

Balıkesir Yeni Karesi Konutları'nın inşaatı yeniden başlıyor!

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki BALTOK A.Ş. tarafından modern, güvenilir ve ekonomik nitelikli konutlar üretmek için 2016'da temeli atılan ve 10 Ekim 2018'de yapımı durdurulan Yeni Karesi Konutları'nın inşaatı yeniden başlıyor.

Sivas’taki 17 Hobbit evi hizmete giriyor!

Sivas Belediyesi tarafından “Yüzüklerin Efendisi” filmindeki “Hobbit evleri”nden esinlenerek Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı’na inşa edilen yeni yamaç evleri bu ay sonunda hizmete açılıyor.

Erkanlı Holding'ten İstanbul ve Ankara'ya yeni öğrenci evleri projesi!

Öğrenci evi yatırımlarına hız veren Erkanlı Holding, İstanbul ve Ankara’da 2 yeni yatırım için düğmeye bastı. Erkanlı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Erkanlı, projeler hakkında açıklamalarda bulundu.

Yeni Karesi Konutları fiyat 2018!

Yeni Karesi Konutları fiyat 2018 bilgisi haberimizde yer alıyor. 2+1'den 4+1'e kadar daire tiplerinin yer aldığı projede 24 blokta toplamda 1.334 daire bulunuyor. 

Yeni Karesi Konutları ödeme planı!

Yeni Karesi Konutları ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor.  2+1 ile 4+1 arasında daire tiplerine yer verilen projede 26 farklı daire tipi bulunuyor. 

Yeni Karesi Konutları ödemeleri!

Yeni Karesi Konutları ödemeleri hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 2+1'den 4+1'e kadar daire tiplerine yer verilen projede 26 farklı tip daire seçenekleri sunuluyor. 

Yeni Karesi Konutları fiyat bilgisi!

Yeni Karesi Balıkesir Toplu Konutları, Balıkesir Belediyesi ve Baltok güvencesiyle hayata geçiriliyor. Yeni Karesi Konutları fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor.

Balıkesir Yeni Karesi güncel fiyatları 2018!

Balıkesir Belediyesi güvencesi ile hayata geçirilen Balıkesir Yeni Karesi'de fiyatlar 196 bin TL'den başlangıç gösteriyor..

Yeni Kavala Evleri'nde satışlar başladı!

CC Yapı A.Ş. imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar Mahmutbey'de hayata geçirilen Yeni Kavala Evleri'nde 420 bin TL'ye 2+1 daire sahibi olunabiliyor.

yeni karesi evleri fiyat Haberi

yeni karesi evleri fiyat

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Balıkesir Toplu Konut AŞ’nin (BALTOK) inşasına başladığı 1.334 konutluk dev projenin tanıtımı Avlu Balıkesir Sergi Salonu’nda yapıldı. İnşasına başlanan projeyle ilgili davetlilere bilgiler verilirken, tanıtımda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir’in en büyük konut projesini hayata geçirdiklerini dile getirdi. 


İnşasına başlanan projenin tanıtım toplantısını Habertürk sunucusu Oylum Talu yaptı. Proje hakkında sinevizyon eşliğinden bilgiler veren Talu’nun ardından BALTOK Genel Müdürü Sercan Akkoç bir konuşma yaparak “Lansmana özel 90 gün süre ile yüzde 10 indirimli konut satışlarının başladığını söyleyen Talu, “1+1 dairelerin 118 bin liradan, 2+1 dairelerimiz 190 bin liradan, 3+1 dairelerimiz 237 bin liradan, 4+1 dailerimiz ise 362 bin liradan başlayan fiyatlarımız ile dilediğimiz özelliklere sahip seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulmuş durumda” açıklamasını...