28 / 06 / 2022

Yeni Nesil Şehir Apartmanları

Yeni Nesil Şehir Apartmanları

MİNT sanata ve sanatçıya destek veriyor. MİNT, Welcoming Spring Break etkinliğinde ilk kez yer alacak ‘Unique&Limited’ adını taşıyan sanat ve tasarım ürünlerinin Küratör Özlem Ünsal tarafından seçilen parçalarına ev sahipliği yapıyor...

Yeni Nesil Teknik Yapı Hafriyat İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Yeni Nesil Teknik Yapı Hafriyat İnşaat Limited Şirketi Esenyurt'ta Hasan Gümüşsoy tarafından kuruldu.

Yeni nesil ihtisas serbest bölgelerindeki yatırımcılara kira ve faiz desteği!

İhtisas Serbest Bölgeleri Bilgilendirme Toplantısı'nda konuşan Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur, "Yeni nesil ihtisas serbest bölgelerinde kiralanan arazi ve binalar için 75 bin dolara kadar kira harcamalarının yarısı karşılanacak." dedi.

Yeni nesil kooperatif anlayışı ile kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çavuş, yeni nesil kooperatif sistemiyle farklı bölgelerde de konut geliştireceklerini belirtti. 

Yeni Nesil Teşvik Uygulaması'yla yaklaşık 12 milyar lira destek sağlandı!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, Yeni Nesil Teşvik Uygulaması'na ilişkin, "Ocak 2018-Haziran 2020 tarihleri arasında yaklaşık 12 milyar lira sigorta prim teşviki aktardık." dedi.

Yeni Eskişehir Stadyumu eleştirilerine TOKİ’den açıklama geldi!

Eskişehir İnşaat Mühendisleri Odası Yeni Eskişehir Stadyumu hakkında: “TOKİ ev dışında inşaat yapmasın.” eleştirilerinde bulundu. TOKİ bu eleştiri üzerine hava koşulları nedeniyle hasarlı bölgelerin tadilat edileceği ile ilgili açıklama yaptı.

Yeni Eskişehir Stadyumu'nda müsabaka yapılamayacak!

Yeni Eskişehir Stadyumu için karar verildi. Eskişehir İl Spor Güvenlik Kurulu'ndan çıkan kararda, stadın hala risk teşkil ettiği ve müsabaka yapılamayacağı söylendi...

İstanbul'a yeni nesil mobilya OSB'si geliyor!

MÜSİAD Mobilya Sektör Kurulu Başkanı Altunbaş, İstanbul’da yeni nesil bir mobilya OSB’si kurmak için çalıştıklarını söyledi...

MİNT E-5’teki son 14 daire için yüzde 0,98 fırsatı!

Boğaz Haliç hattı arasında yeni nesil şehir apartmanları hayata geçirerek, sektördeki hızlı büyümesine hızla süren MİNT’in şehrin merkezinde enerji tasarruflu bina olarak inşa ettiği MİNT E-5’teki son 14 daireye yüzde 0,98 faiz oranlarıyla sahip olmak mümkün. 

Yeni Nesil Eyüp ödeme planı 2018! 

Yeni Nesil Eyüp ödeme planı 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Konut ve ticari ünitelerden oluşan projede yüzde 10 indirim kampanyası ile ilgili tüm detaylar haberimizde bulunuyor. 

Eyüp Yeni Nesil yüzde 10 indirim kampanyası!

Eyüp Yeni Nesil yüzde 10 indirim kampanyası ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor. Projede konutların yanı sıra ticari üniteler de bulunuyor.

Yeni Nesil Eyüp yeni kampanya!

Yeni Nesil Eyüp yeni kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Projede 222 daire ve 9 adet ticari birim bulunuyor.

Yeni Nesil Eyüp yüzde 10 indirim kampanyası detayları!

Yeni Nesil Eyüp yüzde 10 indirim kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. Projedeki konutların teslimleri hemen gerçekleştiriliyor.

Yeni Nesil Eyüp'te yüzde 10 indirim fırsatı!

Yeni Nesil Eyüp'te yüzde 10 indirim fırsatı sağlanıyor. Eyüp Yeşilpınar Metro durağına sadece 30 metre mesafede bulunan projede teslimler hemen yapılıyor.

Yeni Nesil Şehir Apartmanları Haberi

Yeni Nesil Şehir Apartmanları

MİNT, projelerini ‘Yeni Nesil Şehir Apartmanları’ konseptiyle Boğaz- Haliç arasında hayata geçiriyor. MİNT, Küratör Özlem Ünsal’ın, 11-12 Mayıs tarihleri arasında Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirilecek Mert Aslan Presents’ın ‘Spring Break’ etkinliğinde ilk kez yer alacak olan ‘Unique&Limited’ sergisine sponsor oldu. 

Modern seyyah Özlem Avcıoğlu ve MİNT Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, 11 Mayıs Cuma günü saat 14.00’da ulaşılabilir sanat ve ev konsepti, günümüzde değişen trendler, future living hakkında yapacakları konuşma sonrası etkinliğe katılanlarla bir araya...