yenikent yenidoğan

yenikent yenidoğan

STK Group, Yenidoğan'da inşa ettiği ikinci projesini satışa sundu. YeniKent'te 75 metrekare büyüklüğünde 100 bin YTL'lik daireler yüzde 20 peşin, vade farksız 72 ay taksitle satılıyor.

Gürsu Yenidoğan Katlı Otoparkı ve Pazaryeri açıldı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Gürsu ilçesi Yenidoğan Mahallesi’ndeki kapalı otopark ve pazar yeri sorununu çözdü. Gürsu Yenidoğan Katlı Otoparkı ve Pazaryeri düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 11 Ocak'ta!

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu, 11 Ocak 2021 Pazartesi günü, saat 11.00'de Dikilitaş Mahallesi Yenidoğan Sokak No:36 Sinpaş Plaza Beşiktaş İstanbul adresinde Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı düzenleyecek. 

Yenidoğan Hazır Beton İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yenidoğan Hazır Beton İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Veli Doğan tarafından kuruldu.

Ekrem İmamoğlu'ndan Yenidoğan-Cumhuriyet-Emek Metro Hattı açıklaması!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 2,5 yıldır durmuş halde olan Yenidoğan - Cumhuriyet - Emek Metro Hattında inceleme yaptı. İmamoğlu, "Ne yazık ki yatırım planında olmayan 2017'nin sonundan beri yani 2,5 yıldır duran bundan 10 ay önce durmuş haliyle aldığımız ve tasarımı sıkıntılı bir kılçık hat" dedi...

Sancaktepe Yenidoğan Mahallesi 1/5000 ve 1/1000 ölçekli plan tadilatı askıda!

Sancaktepe İlçesi, Yenidoğan Mahallesi, 484 ada, 7 parsel ve 6 parselin bir kısmına ilişkin kreş 1/5000 ve 1/1000 ölçekli plan tadilatı askıda…

Sancaktepe Yenidoğan 111 ada 16 parsel plan tadilatı askıda!

Sancaktepe İlçesi, Yenidoğan Mahallesi, 111 ada, 16 parsele ilişkin 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıda...

Çekmeköy-Yenidoğan-Sultanbeyli Metro Hattı'nda son durum!

Geçtiğimiz aylarda hizmete açılan Üsküdar-Çekmeköy metro hattının ardından planlanan Çekmeköy-Yenidoğan-Sultanbeyli metrosunun çalışmaları da devam ediyor.

Bursa Yenidoğan Spor Tesisi açıldı!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Gürsu’ya kazandırılan ‘Yenidoğan Spor Tesisi’nin açılışını yaptı.

Sancaktepe Yenidoğan'da 6 milyon 642 bin TL'ye satılık arsa!

İstanbul Sancaktepe Yenidoğan Mahallesi'nde yer alan arsa nitelikli taşınmaz 6 milyon 642 bin TL bedelle satışa sunuluyor. Arsanın 1. satış ihalesi 17 Aralık 2018 tarihinde saat 11:00'da yapılacak. 

İzmit Yenidoğan-Serdar Kültür Merkezi’nin yüzde 90’ı tamam!

Yatırımlarına son sürat devam eden İzmit Belediyesi, Yenidoğan-Serdar Kültür Merkezi’nin inşaatının yüzde 90'ını tamamladı.

Gaziosmanpaşa Yenidoğan riskli alan imar planı askıda!

Gaziosmanpaşa İlçesi, Yenidoğan Mahallesi, Sayaocağı Caddesi-Köşegen Sokak arasında kalan bir kısım alanın riskli alan olarak belirlenmesine ilişkin imar planı askıya çıktı...

Yenidoğan-Serdar Kültür Merkezi'nin kaba inşaatı tamamlandı!

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, inşaatı devam eden Yenidoğan-Serdar Kültür Merkezi inşaatında incelemeler yaptı.

Yenidoğan Serdar Kültür Merkezi 5 milyona mal olacak!

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Yenidoğan Serdar Kültür Merkezi inşaatını inceledi.

yenikent yenidoğan Haberi

yenikent yenidoğan

Anadolu yakasının gelişmekte olan yerleşim bölgelerinden Yenidoğan'da inşa edilen Yeni- Kent'te satışlar başladı. YeniKent, daha önce aynı mevkide Yenidoğan Güneşi isimli bir başka projeye daha imza atan STK Group'un ikinci projesi. Toplam 10 bin 362 metrekarelik bir arazide inşa edilen YeniKent, 5 bloktan meydana geliyor. Her biri 15'er kat yüksekliğinde olacak bloklarda toplam 348 daire bulunuyor.

Farklı büyüklüklerde daireler

Projede 4 değişik büyüklükte daire tasarlanıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde konutlara yer verilen YeniKent'te 1+1 daireler 75 metrekare, 2+1 daireler 82 ve 95 metrekare, 3+1 daireler ise 116 metrekare büyüklüğünde inşa ediliyor.

Alışveriş merkezi de olacak

Ortak kullanım alanları arasında yetişkinler ve çocuklar için ayrı yüzme havuzları ve spor merkezi bulunan YeniKent'te...