YPT Grup Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

YPT Grup Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

YPT Grup Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Oktay Erim Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 60 bin TL sermaye ile 16 Ekim'de Bakırköy, Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Caddesi'nde kuruldu.

Kuzey Grup Mühendislik Ve Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Kuzey Grup Mühendislik Ve Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Önce tarafından kuruldu.

Ars Grup Yapı Mühendislik İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ars Grup Yapı Mühendislik İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Maltepe’de  200 bin TL sermaye bedeli  ile Arzu Arslan tarafından kuruldu.

3k Grup Mühendislik Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

3k Grup Mühendislik Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi  Bahçelievler’de  50 bin TL sermaye bedeli  ile  Kenan Altunışık tarafından kuruldu.

Umut Grup Mühendislik İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Umut Grup Mühendislik İnşaat Limited Şirketi Beylikdüzü’nde  1 milyon  TL sermaye bedeli  ile Umut Orhan tarafından kuruldu.

Demirhan Grup Mühendislik Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited  Şirketi kuruldu!

Demirhan Grup Mühendislik Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited  Şirketi Beylikdüzü’nde 100 bin TL sermaye bedeli  ile Erhan Güven tarafından  kuruldu.

Özbeyler Grup İnşaat Mühendislik Mimarlık Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özbeyler Grup İnşaat Mühendislik Mimarlık Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenyurt’ta  100 bin TL sermaye bedeli ile Emir Özbey tarafından kuruldu.

Çet Grup Yapı İnşaat Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Çet Grup Yapı İnşaat Mühendislik Limited Şirketi Beylikdüzü’nde  2 milyon TL sermaye bedeli ile Emre Temel tarafından kuruldu.

Zeın Grup Mühendislik Ve Mimarlık Limited  Şirketi kuruldu!

Zeın Grup Mühendislik Ve Mimarlık Limited  Şirketi Şişli’de  100 bin TL sermaye bedeli  Ahmed A.S.Z. tarafından kuruldu.

Crestcontrols Grup Mühendislik  Limited Şirketi kuruldu!

Crestcontrols Grup Mühendislik  Limited Şirketi  Bahçelievler’de  100 bin  TL sermaye bedeli  ile Islam Muhammad    Muhammad Abdelaal N. tarafından kuruldu.

5d Grup Mimarlık Mühendislik Danışmanlık Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

5d Grup Mimarlık Mühendislik Danışmanlık Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece’de 1 milyon TL sermaye ile Rahman Ünlü Ve Cemal Baday tarafından kuruldu.

Karyap Grup Yapı Mühendislik Mimarlık İnşaat Elektrik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karyap Grup Yapı Mühendislik Mimarlık İnşaat Elektrik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Caner Kara, İlker Kara, İsmail Kara ve Selahattin Kara ortaklığında kuruldu.

Nrt Grup Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nrt Grup Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Nurettin Gülden tarafından kuruldu.

Ahs Grup Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ahs Grup Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Asiye Yazıcı Sacaktutar tarafından kuruldu.

YPT Grup Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Haberi

YPT Grup Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

YPT Grup Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Oktay Erim Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 60 bin TL sermaye ile 16 Ekim'de Bakırköy, Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Caddesi'nde kuruldu. 


YPT Grup Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığıbinalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve...