Zeh Ar Yapı İnşaat Zeh Ar Yapı

Zeh Ar Yapı İnşaat Zeh Ar Yapı

Zeh Ar Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Davut Yıldız, Doğan Yıldız tarafından 300 bin TL'lik sermaye ile 1 Temmuz'da kuruldu

DesignFloor yapı sektörünün yeni gözdesi!

AR-GE süreçlerinde tüketici sağlığını başlıca değerlendiren DesignFloor,  hijyen gereksinimlerini karşılayan A+ ve CE sertifikasyonlarına sahip, neme dayanıklı ve haşere barındırmayan zemin çözümleriyle yapı sektöründe öne çıkıyor.

Ar Bina İnşaat Yapı Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Ar Bina İnşaat Yapı Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Bedrettin Arslanboğa tarafından kuruldu.

Ar Teknik Yapı Proje Arazi Geliştirme İnşat ve Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Ar Teknik Yapı Proje Arazi Geliştirme İnşat ve Mimarlık Limited Şirketi Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Akan ve Şükrü Tolga Fırat tarafından kuruldu.

DAP Yapı'dan İzmir'e yeni proje!

DAP Yapı, İstanbul dışındaki ilk konut projesini İzmir'de inşa etmeye hazırlanıyor. 2-3 aya temel atılacak proje 30'ar katlı 2 bloktan oluşacak.

350. Ar-Ge merkezi belgesini Fibrobeton kazandı!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü, "350. Ar-Ge merkezi belgesini, Düzce'de faaliyet gösteren Fibrobeton Yapı Elemanları Sanayi İnşaat ve Ticaret AŞ firması almaya hak kazandı" dedi.

Src Yapı'nın Hydrocabin duşakabinleri Türkiye'de!

Src Yapı, tasarım ve Ar-Ge ekibinin üzerinde çalıştığı yeni nesil Hydrocabin duşakabinleri yapı marketler başta olmak üzere Türkiye genelinde satışa sunuyor.

Sar-Ar Yapı'nın proje durdurma işlemi iptal edildi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Sar-Ar Yapı Denetim Ltd. Şti. hakkında tesis edilmiş olan geçici durdurma işlemini iptal etmiştir. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Vitra en başarılı Ar-Ge merkezi seçildi!

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu'ndan yapılan açıklamaya göre VitrA İnovasyon Merkezi, 3 yıl üst üste sektörünün en başarılı Ar-Ge merkezi seçildi.

ECE Holding Ar-Ge Merkezi tescillendi!

Yapı sektörünün lider markalarını bünyesinde barındıran ECE Holding’in Ar-Ge Merkezi’ne, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Resmi Ar-Ge Merkezi Belgesi verildi.

Kayalar Kimya merkez binası Çelik Yapı Tasarım Ödülü'nü kazandı!

Kayalar Kimya, “Ulusal Çelik Yapı 2014” ödülünü kazanan Yönetim ve Ar-Ge Merkezi binası ile “2015 Avrupa Çelik Yapı Tasarım Ödülleri” yarışmasında Awards of Merit Ödülü’nün de sahibi oldu.

Avrupa Çelik Yapı Tasarım Ödülleri dağıtıldı!

8. Çelik Köprüler Sempozyumu kapsamında Avrupa Çelik Yapı Tasarım Ödülleri Töreni düzenlendi. Türkiye’den Kayalar Kimya - Kayalar Kimya Yönetim ve Ar-Ge Merkezi Binası Awards of Merit Ödülü’nü aldı.

Blue City Mudanya nerede?

Ar Yapı tarafından hayata geçirilen Blue City Mudanya projesi toplam 80 adet daireden oluşuyor. Projede 4 blok oluşuyor. "Blue City Mudanya nerede?" sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor.

İnşaatlar sektörü için Yapı Araştırma Merkezi kurulacak!

Hükümet, inşaat sektöründe suiistimallerin yaşandığı standartların takip edilmesi amacıyla 'Yapı Araştırma Merkezi' kurmaya hazırlanıyor. Böylelikle, Ar-Ge faaliyetlerinden elde edilecek sonuçlar üretim sürecine doğrudan kanalize edilebilecek..

Zeh Ar Yapı İnşaat Zeh Ar Yapı

Zeh Ar Yapı İnşaat Zeh Ar Yapı Zeh Ar Yapı İnşaat Zeh Ar Yapı

Zeh Ar Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Davut Yıldız, Doğan Yıldız tarafından 300 bin TL'lik sermaye ile 1 Temmuz'da kuruldu. Zeh Ar Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu;her türlü inşaat faaliyetlerini icra etmek müteaahhitlik hizmetleri vermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Zeh Ar Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Şişli, Halit Rıfat Paşa Mahallesi, Güler Sokak,...