Zeynep Mutlu ile İlker İnanoğlu

Zeynep Mutlu ile İlker İnanoğlu

Aralık 2013'te Miami'de sessiz sedasız evlenen İlker İnanoğlu ile Zeynep Mutlu İnanoğlu çifti, evlerini ayırdı ve boşanma kararı aldı.

8 yıl sonra mutlu son! Tuzla Birlik Sitesi için dev anlaşma!

Tuzla ilçesi Postane Mahallesi’ndeki Yeni Birlik Site’sinde, Yeni Birlik Yapı Kooperatifi ile yapılan görüşmelerin sonucunda anlaşma sağlanıp mutlu sona  gelindi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Birlik Sitesi sakinleri ile bu zamana kadar yaklaşık 17 toplantı gerçekleştirdik'' dedi.

Zeynep Tandoğan: Yeni yönetmeliği uzun süredir bekliyorduk!

Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari İşlerden Sorumlu Eş Genel Müdürü Zeynep Tandoğan Taşınmaz Ticareti Hakkındaki Yönetmelik ile ilgili olarak önemli açıklamalar yaptı.

Zeynep Mansur'u korkutan komşu!

Şişli’de bulunan bir rezidansın 12’nci katında oturan Zeynep Mansur, kendisini drone ile görüntüleyen komşusundan şikayetçi oldu.

Mutlu Filo Ve Gayrimenkul Yönetim Teknolojileri Limited Şirketi kuruldu!

Mutlu Filo Ve Gayrimenkul Yönetim Teknolojileri Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mutlu Aydoğdu tarafından kuruldu.

Mutlu Grup Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Mutlu Grup Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Rana Mutlu tarafından kuruldu.

Mutlu bir ofis yaratmanın püf noktaları!

EDDA Mimarlık Kurucusu Eda Tahmaz, son günlerde çok konuşulan yeni nesil ofis tasarımlarında farklı dekorasyon uygulamaları ile çalışanlar için nasıl mutlu ofisler yaratılabileceğinin püf noktalarını aktardı...

Kayseri Zeynep-Yahya Kılıçaslan Sosyal Tesisi ve Aile Sağlığı Merkezi açıldı! 

Melikgazi Belediyesi ve Hayırsever işbirliği ile hayata geçirilen Zeynep-Yahya Kılıçaslan Sosyal Tesis veAile Sağlığı Merkezi açıldı.

Mutlu Yatırımcılık Gayrimenkul Yatırım ve Kiralama Anonim Şirketi kuruldu!

Mutlu Yatırımcılık Gayrimenkul Yatırım ve Kiralama Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 8 milyon 630 bin TL sermaye bedeli ile Kerem Durası ve Evren Durası ortaklığıyla kuruldu.

Mimar Zeynep Yılmaz kızı Yasemin ile alışverişte!

Cemiyet hayatının önemli isimleri arasında yer alan mimar Zeynep Yılmaz, kızı Yasemin Ilıcalı ile beraber İstinyePark'da objektiflere takıldı.

Farah Zeynep İngiltere'ye taşınıyor!

Bir süredir meslektaşı Ahmet Rıfat Şungar ile ilişki yaşayan Farah Zeynep Abdullah, İngiltere'ye taşınıyor. 

Türkiye ile Bulgaristan arasına köprü yapılacak!

Kırklareli Valisi Osman Bilgin yaptığı açıklamada Türkiye ile Bulgaristan sınırını oluşturan Türkiye'nin en kuzeybatısı ile Bulgaristan'ın en güneydoğusunda konumlanan Mutlu deresine köprü kurulması için proje çalışmalarına başlanıldığını söyledi.

Zeynep Group İnşaat Gıda Enerji Limited Şirketi kuruldu!

Zeynep Group İnşaat Gıda Enerji Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ayhan Korkmaz tarafından kuruldu.

Mersin Mutlu Mahallesi'nin dönüşüm planları onaylandı!

Mersin Mutlu Mahallesi'nde kentsel dönüşüm ile ilgili planlar onaylandı. Mutlu Mahallesi sakinleri yaşadıkları zorlukları Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye anlattı. 

Zeynep Mutlu ile İlker İnanoğlu Haberi

Zeynep Mutlu ile İlker İnanoğlu

4 Ocak'ta, ünlü oyuncu İlker İnanoğlu ile onu ayağını öpecek kadar çok seven eşi Zeynep Mutlu İnanoğlu'nun ayrıldıkları dedikodusunu bu köşede yazmış ancak çiftin yakınlarının 'Yok böyle bir şey' dediğini de belirtmiştim.


Çiftin yakınları değil ama dedikodular doğru çıktı. Aralık 2013'te Miami'de sessiz sedasız evlenen çift, evlerini ayırmış ve boşanma kararı almış.


Öğrendiğime göre; şu anda her ikisi de Miami'de olan, fakat ayrı evlerde yaşayan İlker İnanoğlu ile Zeynep Mutlu İnanoğlu, Aralık başında köprüleri atmış.


HENÜZ DAVA AÇILMAMIŞ


Ayrıca boşanmayı da kafalarına koymuşlar ancak henüz hiçbiri boşanmak için resmi bir girişimde bulunmamış.Daha düne kadar mutlulukları herkesin dilinde olan çiftin yakınları, evliliklerini kurtarmaya çalışsa da onların hiç niyeti yokmuş.


Bu arada kulağıma gelen son bir dedikoduyu daha paylaşayım: Ayrılmayı daha çok kız tarafı istemiş!


Zeynep Mutlu,...