Zeytinburnunda sular ne zaman gelecek 18 kasım 2014

Zeytinburnunda sular ne zaman gelecek 18 kasım 2014

İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu ilçesinin Nuripaşa mahallesinde şebeke hattı arızası nedeni ile 18 Kasım 2014 tarihinde su kesintisi yapılacak. Yapılacak çalışmanın saat 14:00'da bitirilmesi öngörülüyor.

Başakşehir Sular Vadisi yargı sürecinde son durum!

İBB 'nin meclis kararıyla Başakşehir Belediyesi’ne tahsis edilen Sular Vadisi’ndeki yapının devrine itiraz ederek başlattığı yargı süreci devam ediyor. İBB söz konusu yargı süreci ile ilgili açıklama yaptı.

Başakşehir Sular Vadisi'ndeki inşaat çalışmalarında son durum ne?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Başakşehir ilçesindeki Sular Vadisi'ne gitti. İmamoğlu, vadi içindeki kreş inşaatı, pazar alanı ve Bahçe Market'i dolaştı. 

Başakşehir Sular Vadisi'ndeki kreş inşaatında son durum ne?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Başakşehir'deki Sular Vadisi'ndek kreş inşaatını inceledi.

Kanal İstanbul için kim ne dedi? 

ÇED raporunun onaylandığı Kanal İstanbul'da sular durulmuyor. Kanal İstanbul projesi için hem muhalefet hem de hükümet cephesinde art arda açıklamalar geliyor. Peki Kanal İstanbul için kim ne dedi? 

Rize İkizdere'de yıkılan tesisler ne olacak?

2011 yılında DOKA Turizme Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı çerçevesinde hazırlanan ve altyapı hizmetinde kullanılan tesisler sel suları sonucu tamamen yok oldu. Bu yıkılan tesislerin şimdi ne olacağı ise büyük bir merak konusu.

Hasankeyf için UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne başvuruldu mu?

Türkiye’nin Ilısu Barajı göl suları altında kalma tehlikesi bulunan antik kent Hasankeyf için Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) Dünya Mirası Listesi’ne başvurmadığı öne sürüldü.

Koru Florya'da son durum ne?

Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle İstanbul Florya’da hayata geçirdiği ‘Koru Florya’ konut ve AVM projesinde sular durulmuyor. Koru Florya'da son durum ne?

Yeşil Bursa için Doğu Atıksu Arıtma Tesisi’ne atık su aktarımları sağlanıyor!

‘Daha yaşanabilir, daha sağlıklı ve daha yeşil Bursa’ hedefiyle çevre konusunda hizmetlerini aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İsmetiye ve Demirtaş'ta atık suların Doğu Atıksu Arıtma Tesisi’ne aktarımının sağlandığını söyledi.

Açık unutulan damper Özlüce Köprüsü’ne çarptı!

Bursa’da saat 22.00 sularında Özcan Mutlu (48) idaresindeki kamyonun açık damperi, 4 metre 80 santimetre yüksekliğindeki Özlüce Köprüsü’ne çarptı. kamyon sürücüsü Mutlu, ön camı kırarak yola fırladı. Yaralanan sürücü Mutlu, hastaneye kaldırıldı.

Gelingüllü Barajı'nın suları çekildi!

Yozgat'ta sulama amaçlı olarak tesis edilip, 1994 yılında hizmete alınan Gelingüllü Barajı altında kalan Esenli Köyü'nün kalıntıları, suların çekilmesiyle birlikte ortaya çıktı. Gün yüzüne çıkan mezar taşlarının görünmez hale geldiği görüldü.

İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İSKİ açıkladı!

İSKİ, İstanbul'un Avrupa yakasında büyük bir bölümü etkileyen su kesintisiyle ilgili bir açıklama yaptı. İşte İSKİ'nin o açıklaması ile İstanbul'da yaşanan su kesintisininin sebebi ve suların akacağı saatler...

Şekip Mosturoğlu ve Semih Özsoy enerji sektörüne giriyor

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu ve yönetim kurulu üyesi Semih Özsoy enerji sektörüne girmeye hazırlanıyor

İmar İnşaat bugüne kadar 10 bin konut üretti!

Adana Büyükşehir Belediyesi İmar İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özlü, bugüne kadar 10 bin konut ürettiklerini söyledi

Zeytinburnunda sular ne zaman gelecek 18 kasım 2014 Haberi

Zeytinburnunda sular ne zaman gelecek 18 kasım 2014


İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu ilçesinin Nuripaşa mahallesinde şebeke hattı arızası nedeni ile 18 Kasım 2014 tarihinde su kesintisi yapılacak. 
Arıza Tarihi : 2014-11-18 10:17:00

Arıza Yeri : ZEYTİNBURNU

Arıza Sebebi : 100 MM ÇAPLI ŞEBEKE HATTI ARIZASI

Etkilenen Yerler : NURİPAŞA MH

Açıklama : Çalışmanın tahmini olarak 18.11.2014 tarihinde saat 12:30 civarı bitirilmesi...