zincirlikuyu kiralık ofis fiyatı

zincirlikuyu kiralık ofis fiyatı

Beşiktaş, Levent ve Zincirlikuyu’da metrekaresi 25 dolara ulaşan yüksek ofis kiraları, mobilya, elektrik ve internet gibi aylık sabit masraflar, her ay yeni kurulan binlerce şirketi paylaşımlı ofislere yönlendiriyor...

İstanbul'un en yüksek ofis kirası hangi bölgede?

PROPIN İstanbul Ofis Pazarı Genel Bakış 2020 1. Çeyrek raporu yayınlandı. Rapora göre, En yüksek kira rakamının MİA’da yer alan Levent ve Zincirlikuyu Esentepe-Gayrettepe bölgelerinde talep edildiği belirtildi...

İş dünyasında günlük kiralık ofis dönemi!

Kamu ve özel sektörde tasarruf hamlesi başladı. Şirketler maliyet düşürmek için ofis kiralamada günlük hatta saatlik modele geçti...

En çok ofis Levent, Maslak, Gayrettepe, Zincirlikuyu ve Esenyurt'ta kiralandı!

Cushman & Wakefield'in 2017 ikinci çeyreği için hazırladığı ‘Türkiye Pazar Analizleri’ raporunu yayınladı. Rapora göre, yılın ikinci çeyreğinde İstanbul’daki ofislerin yarısından fazlası Levent, Maslak, Gayrettepe, Zincirlikuyu ve Esenyurt Bölgesi'nde kiralandı.

QNB Finansbank Kristal Kule'de kiralık ofis katları!

QNB Finansbank Kristal Kule – Batı projesinde yer alan 6 adet kiralanabilir ofis katları için kiralama süreci başladı.

Finans Kristal Kule kiralık ofis katları!

Finans Kristal Kule kiralık ofis katları 5 bin 580 metrekare alana sahip. QNB Finans Kristal Kule'de ofislerin brüt alanları ise 930 metrekare.

Kule 3'de kiralık ofis katları!

26 katlı tek blok şeklinde yükselen Kule 3 projesinde 29 bin metrekare kiralanabilir alan yer alıyor. Projede birim kira fiyatları 35 dolardan başlayarak artıyor.

Nef 12 Merter'de kiralık daireler 1.800 TL'den başlıyor!

Nef 12 Merter'de kiralık daireler 1.800 TL'den başlıyor. Konut, ofis, otel ve ticaret alanlarının yer aldığı Nef 12 Merter projesinde teslimler hemen yapılıyor...

Akfen- Sampaş Zincirlikuyu projesinde çalışmalar başladı!

Has Mimarlık, İstanbul Zincirlikuyu Kore Şehitleri Caddesi'ni dönüştürmek üzere proje geliştirdi. 400 bin metrekare inşaat alanına yayılan konut-ofis-günlük alışveriş karma kullanımı sayesinde bulunduğu noktanın prestijine uyum sağlayacak.

Propa Plaza'da son ofisler kiralamaya sunuldu!

Propa İnşaat’ın Zincirlikuyu’da hayata geçirdiği Propa Plaza’nın son ofisleri dolar kuru 2.50 TL’ye sabitlenerek kiralamaya açıldı. Kiralık A + ofis alanları 140 metrekare ile 730 metrekare arasında değişirken, zemin katta cadde cepheli mağaza alanları da

Propa Plaza Zincirlikuyu'da A Sınıfı son ofisler!

İki köprünün ortasında, Metro ve Metrobüs istasyonlarının yeni başında bulunan Propa Plaza Zincirlikuyu'da avantajlı kira rakamları sunuluyor. Ofis büyüklükleri 140 metrekareden, 730 metrekareye kadar değişiyor.

Propa İnşaat, Kartal'da 150 milyon TL'lik projeye başlayacak!

Propa İnşaat, Kartal'da 150 milyon TL'lik proje geliştirecek Son olarak Zincirlikuyu'da ofis projesi tamamlayan Propa İnşaat, Yakacık'ta Yakacık Valf fabrikasının olduğu yere 150 milyon TL yatırımla yeni bir proje geliştirecek.

Hillary Clinton, Brooklyn'de kiralık ofis bakıyor!

Clinton, kampanyasının merkezini New York 'a taşıyor. Fazla para harcamak istemeyen Clinton, Manhattan yerine Brooklyn ya da Queens 'te kiralık ofis bakıyor.

Esas Aeropark kiralık ofis!

Konutların alanları 71 metrekare ile 147 metrekare arasında farklılık gösteren Aeropark projesi İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de inşa ediliyor.Esas Aeropark kiralık ofis fiyatları haberimizde bulunuyor.

zincirlikuyu kiralık ofis fiyatı

zincirlikuyu kiralık ofis fiyatı zincirlikuyu kiralık ofis fiyatı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) verilerine göre, Türkiye'de 2018 yılında toplam 121 bin 460, 2019 yılının ilk 3 ayında ise 29 bin 26 yeni şirket kuruldu. Yeni kurulacak şirketlerin öne çıkan en önemli ihtiyacı ise ofisler. Bir ofis için düzenli olarak ödenmesi gereken kira, internet, telefon, stopaj, elektrik, su, doğal gaz, aidat ve temizlik gibi giderler, yeni kurulan şirketler için büyük zorluk teşkil ediyor. Tüm bu sorunları ortadan kaldıran paylaşımlı ofisler, fiziki ofislere oranla %80 maliyet avantajı yaratıyor.

eOfis Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Kaliç, paylaşımlı ofisleri tercih edenlerin sabit operasyonel maliyetlerden tasarruf ettiğini söyledi. Kaliç, "Yeni kurulan şirketlerin kuruluş süreçleri çoğu zaman sancılı geçiyor. İstanbul'da her şey dahil bir ofis açmanın maliyeti 50 bin lirayı aşıyor, aylık giderler de...