Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2018

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2018

Ziraat Bankası konut kredisi ürünleri kapsamında düşük konut kredisi faiz oranlarının yanında farklı bütçelere uygun farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Ziraat Bankası’ndan konut kredisi kullanarak ilk bir yıl boyunca kredisinin sadece faiz ödemelerini yapmak mümkün.

En düşük konut kredisi faiz oranı kaç oldu?

Bankaların konut kredisi faiz oranı ortalamaları Haziran ayında sonra ilk defa bu hafta konut kredisi faiz indirimi yapılması ile düştü. En düşük konut kredisi faiz oranı kaç oldu?

Ziraat Bankası'ndan çiftçilere özel konut kredisi!

Ziraat Bankası tarıma gelirini sağlayan vatandaşlara yönelik Çiftçiye Konut Kredisi ürünü dahilinde 120 ay vade ve hasatta ödeme fırsatı sunuyor. Kredi Pazarı, Ziraat Banakası’nın Çiftçiye Konut Kredisi ürününü araştırdı.

Ziraat bankası konut kredisi erteleme koşulları!

Ziraat Bankası coronavirüsün ekonomiye oluşturduğu risklerini azaltılması ve mali yapısı bozulan bireysel yada tüzel müşterilerini en az hasarla süreci atlatabilmesi için diğer kamu bankaları ile beraber destek paket uygulamaya başladı.

Ziraat Bankası ortak konut kredisi şartları neler?

Ziraat Bankası konutunu paylaşarak ödemelerini düşürmek isteyenler için azami 5 kişiye kadar ortak konut kredisi kullandırıyor.

Ziraat Bankası'ndan 0.79 faizli iki büyük kredi kampanyası!

Ziraat Bankası Ekonomik İstikrar Kapsamı tedbirler kapsamında 0.79 faiz oranı ile ihtiyaç ve konut kredisi kullandırıyor. Ziraat Bankası 0.79 faizli kredi koşulları ve detayları neler?

Ziraat Bankası'ndan 0.79 faizli konut kredisi!

Ziraat Bankası Ekonomik İstikrar Kapsamı tedbirleri kapsamında 0.79 faiz oranı ile ihtiyaç ve konut kredisi kullandırıyor. Ziraat Bankası 0.79 faizli kredi koşulları ve detayları neler?

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme nasıl yapılır?

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme nasıl yapılır? Ziraat konut kredisi erteleme faizi ne kadar? Kredi ertelendiğinde geri ödemeleri nasıl planlanıyor?

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme!

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme için tüketiciye büyük kolaylık sağladı. Banka erteleme faizin kredinin geri kalanına bölerek müşterilerine kolay ödeme planları sunacak.

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme şartları!

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme şartları neler? Ziraat Bankası konut kredisi erteleme için ne kadar faiz uyguluyor?

Ziraat Bankası TOKİ kredisi nasıl hesaplanır?

Koronavirüs salgını kapsamında ekonomik faaliyetleri iyileştirmek için çalışmalar devam ediyor. Ziraat Bankası bu kapsamda koronavirüs salgını ekonomik etkilerine karşı önlemlerini açıkladı. Vatandaşlar ise Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranlarını araştırmaya başladı. İşte merak edilen detaylar…

Ziraat Bankası konut kredisi borçlarını ne kadar erteliyor?

Ziraat Bankası coronavirüsün olumsuz etkilerinin azaltılması için destek paketi devreye soktu. Bu kapsamında banka konut kredilerin altı aya kadar erteleyecek…

Ziraat Bankası Enflasyon Endeksli Konut Kredisi mantıklı mı?

Ziraat Bankası Enflasyon Endeksli Konut Kredisi ürünü faizleri ne kadar? Enflasyon endeksli konut kredisi kullanmak mantıklı mı?

Ziraat Bankası'ndan Oyak üyelerine özel konut kredisi fırsatı!

Ziraat Bankası uzun vadeli, düşük faizli, dosya masrafsız, uygun ödeme seçenekleri ile OYAK Üyelerine özel konut kredisi kullandırıyor.

Ziraat Bankası’ndan ortak konut kredisi fırsatı!

Ziraat Bankası konut kredisi taksitlerini paylaşarak ödemek ve böylelikle daha düşük maliyetlerle ev sahibi olmak isteyen müşterilerine ortak konut kredisi fırsatı sunuyor.

Ziraat Bankası 0.79 konut kredisi hesaplama!

Ziraat Bankası ilk kez satışa sunulan konutların alımı için aylık %0.79’dan başlayan faiz oranları ile konut kredisi kullandırıyor. Ziraat Bankası’ndan konut kredisi hesaplama ne kadar oluyor?

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2018

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2018 Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2018

Kredi Pazarı’nda yer alan habere göre; Ziraat Bankası İlk Yıl Sadece Faiz Ödemeli Konut Kredisi ürünü dahilinde ilgili konut kredisinin ilk 12 aylık döneminde anapara hariç sadece faizlerini ödemek koşulu ile kredi fırsatları sunuyor.

İlk Yıl Sadece Faiz Ödemeli Konut Kredisi Özellikleri

1.    120 aya kadar vade imkânı ile konutun ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanılabilir.

2.    İlk yılın taksitlerinde anapara ödemesi yapılmaz.

3.    Krediye konu gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilir. Gerekli görülmesi hâlinde ek teminat talep edilebilir.

4.    Kredi vadesi boyunca hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası yapılmaktadır. 

Gerekli Evraklar

1.    Başvuru Formu, Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,

2.    Çalışma durumunuza göre gelir belgesi,

3.    Serbest Meslek Mensupları için, bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi, Tüzel kişiliklerin ortağı olan kişilerden ortağı olduğunuz şirkete...