09 / 08 / 2022

Ziraat GYO NEXT Level AVM değerleme raporu 2021

Ziraat GYO NEXT Level AVM değerleme raporu 2021

Ziraat GYO'nun Next Level AVM'de yer alan gayrimenkullerinin değeri 470 milyon 430 bin TL olarak belirlenirken, KDV dahil toplam değeri 555 milyon 107 bin 400 TL oldu. 

Pasifik GYO'dan İstanbul'a 17 milyar TL'lik 3 proje geliyor! 

Pasifik GYO projelerine son sürat devam ediyor. Pasifik GYO İstanbul Levent ve Göktürk'te 17 milyar TL değerinde 3 "Next Level" projesi için harekete geçti. 

İsra Holding, Kayaşehir Palladium’u Ziraat GYO'dan satın aldı! 

Öz sermaye ve güçlü ortaklık yapısıyla çeyrek asırdır gayrimenkul geliştirme, inşaat ve enerji sektörlerinde faaliyette bulunan ve çeşitli projelere imza atan İsra holding, Ziraat GYO bünyesinde bulunan Kayaşehir Palladium’u satın aldı.

Ziraat GYO 2022'nin ilk 3 ayında ne kadar kira geliri elde etti? 

Ziraat GYO tarafından 2022'nin ilk 3 ayına ilişkin sorumluluk beyanı, faaliyet raporu ve finansal rapor yayınlandı. Peki Ziraat GYO 2022'nin ilk 3 ayında ne kadar kira geliri elde etti? İşte o veriler...

Hüseyin Özuysal, Ziraat GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Ziraat GYO'nun 5 Nisan 2022'de gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında, Hüseyin Özuysal'ın Yönetim Kurulu Başkanı, Levent Marmaralı'nın Yönetim Kurulu Başkan Vekili olmasına oybirliğiyle karar verildi. 

Next Level Göktürk ve Next Level Country projelerinin tapu devri yapıldı!

Next Level Göktürk ve Next Level Country projelerinin tapu devri yapıldı. Pasifik GYO, gayrimenkullerde proje çalışmaları kapsamında ruhsatlandırma aşamasına geçildiğini açıkladı. 

Kayaşehir Palladium AVM İsra Holding'e satılıyor! 

Ziraat GYO Yönetim Kurulu tarafından Kayaşehir Palladium AVM'nin ihalesi kapsamında değerinden fazla taklif veren İsra Group İnşaat'a satılması hususu onaylandı...

Ziraat GYO esas sözleşme tadili için SPK'ya başvuracak!

Ziraat GYO "Faaliyet Kapsamı Faaliyet Yasakları Yatırım Sınırlamaları" başlıklı 4. ve "Özellik Arz Eden Kararlar" başlıklı 16. maddelerinin tadil edilmesi amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu ve Ticaret Bakanlığı 'na başvurulmasına karar verildi.

Ziraat GYO, Kazakistan'da şirket kurdu!

Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ (Ziraat GYO), Kazakistan'da "TOO Ziraat GYO Kazakhstan" adıyla yeni bir limited şirketi kurdu.

Ziraat GYO 2021'de 89.8 milyon TL'lik konut ve iş yeri sattı!

Ziraat GYO'nun 2021 yılı içerisinde şirket gayrimenkul portföyüne ilişkin olarak aylık kira bedeli toplamı yaklaşık 345 bin TL (KDV hariç) olan yeni kiralama işlemi, 3 milyon 454 bin 20 TL tutarında arsa alımı ve 89 milyon 846 bin 617 TL tutarında konut ve iş yeri satışı yapıldı.

Next Level İstanbul'un değeri belli oldu!

Pasifik GYO, Next Level İstanbul projesine ilişkin 2021 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. Peki Pasifik GYO'nun İstanbul'daki ilk projesi olan Next Level İstanbul'un değeri ne kadar oldu? İşte Next Level İstanbul projesinin değeri ve proje ayrıntıları...

Ziraat GYO Erenköy projesinin değeri belli oldu!

Ziraat GYO'nun Erenköy projesi için KDV hariç 51 milyon 600 bin TL, KDV dahil ise 60 milyon 888 bin TL değer takdir edildi. 

Ziraat GYO'nun Pırlanta Sitesi'ndeki 9 dükkanının değeri belli oldu!

Ziraat GYO, İstanbul Fikirtepe'deki Pırlanta Sitesi'nde yer alan 9 dükkana ilişkin hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Ziraat GYO'nun Next Level AVM'deki gayrimenkullerinin değeri belli oldu!

Ziraat GYO'nun Next Level AVM'de yer alan gayrimenkullerinin değeri 470 milyon 430 bin TL olarak belirlenirken, KDV dahil toplam değeri 555 milyon 107 bin 400 TL oldu. 

Ziraat GYO NEXT Level AVM değerleme raporu 2021 Haberi

Ziraat GYO NEXT Level AVM değerleme raporu 2021

Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Next Level Alışveriş Merkezi Değerleme Raporu hakkında açıklama yaptı. 

Ziraat GYO tarafından Next Level AVM'de yer alan 14 bağımsız bölüme ilişkin değerleme raporu yayınlandı. Next Level AVM, Ankara ili, Çankaya ilçesi, Karakusunlar Mahallesi, 27457 ada 4 parselde konumlanıyor. AVM, Dumlupınar Bulvarı ile Mevlana Bulvarı kesişiminde yer alıyor. 19 bin 590 metrekare yüzölçümlü arsada kurulu olan AVM'nin yakın çevresinde Bayındır Söğütözü Hastanesi, Tedaş 6. Bölge Müdürlüğü, Farilya İş Merkezi, JW Marriot Otel gibi kurum ve kuruluşlar yer alıyor. 

Ziraat GYO'nun Next Level AVM'de yer alan gayrimenkullerinin değeri 470 milyon 430 bin TL olarak belirlenirken, KDV dahil toplam değeri 555 milyon 107 bin 400 TL oldu. 

Ziraat GYO'nun KAP açıklaması:
Seri III No 48-1...