Güneri İnşaat kentsel dönüşüm toplantısı 15 Nisan'da yapılacak!

Güneri İnşaat kentsel dönüşüm toplantısı 15 Nisan'da yapılacak! Güneri İnşaat kentsel dönüşüm toplantısı 15 Nisan'da yapılacak!

Güneri İnşaat, Uluslararası İstanbul Finans Merkezi ’ ne komşu Ataşehir Barbaros Mahallesi ’ nde 130 bin metrekarelik alanda örnek bir kentsel dönüşüm projesine imza atmaya hazırlanıyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Güneri İnşaat, Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’ne komşu Ataşehir Barbaros Mahallesi’nde 130 bin metrekarelik alanda örnek bir kentsel dönüşüm projesine imza atmaya hazırlanıyor. Güneri İnşaat Barbaros Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi, özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olacak.

 

130 bin metrekarelik alanda 25 ada ve 250’nin üzerinde parseli kapsayan Barbaros Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi, dönüşüm projelerinde yeni bir model oluşturmayı hedefliyor. Bu doğrultuda ‘yerinde ve katılımcı dönüşüm’ modeli benimsenerek gerçekleştirilmesi hedeflenen proje için DOME Mimarlık, Swanke Hayden Connel Architects ve TAGO Mimarlık ofislerine hazırlatılan konsept projeleri arsa sahipleriyle paylaşacak. Güneri İnşaat, internet sitesi üzerinden yapacağı anketle de, yapılacak projenin arsa sahipleri tarafından seçilmesine olanak yaratmış olacak.

 

Güneri İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Rıza Güneri ev sahipliğinde 15 Nisan 2014 Salı Günü, saat 19:30’da Brandium Silence İstanbul Hotel’de, Güneri İnşaat Kentsel Dönüşüm Projesi arsa sahipleri ile buluşacağı etkinlik düzenliyor. pus