Güneş Park Evleri'nde 1.270 YTL taksitle!

Güneş Park Evleri'nde 1.270 YTL taksitle!

Albayrak Yapı Grubu'nun Halkalı'da inşa ettiği Küçükçekmece Gölü manzaralı Güneş Park Evleri, 199 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Halkalı'da yapımına başlanılan Güneş Park Evleri'nde büyüklükleri 135 metrekare 3+1 daireler 225 bin YTL'den satışa sunuluyor. İstenilen minimum peşinat 45 bin ile 135 bin YTL arasında değişiyor. 3 ay ötelemeli aylık sabit taksitler ise, 1.270 YTL ile 2 bin 32 YTL olarak belirlenmiş. Yılda iki defa olmak koşuluyla 2 yıl süreyle en az 11 bin 600 YTL sabit ara ödemesi mevcut. Ayrıca 18 aya kadar 0 faiz imkanı sunulan projede, 120 aya 1.47 faiz oranı uygulanıyor.

TOKİ'nin Kaynak Geliştirme Kapsamında üretilen Güneş Park Evleri, Halkalı'da, TEM ve E5 karayollarının bağlantı noktasında konumlanıyor.

Yeşil alanların bol olduğu Güneş Park Evleri'nde 1 kapalı, 2 açık yüzme havuzu, spor merkezi, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, her daireye açık ve kapalı otopark, ana okulu ve ticaret merkezi, koşu yürüyüş bisiklet parkuru, kaykay alanı, mini futbol sahası, süs havuzları ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Ayrıca intercom cihazıyla hem blok hem güvenlik girişleri kontrol altında tutulurken, televizyonun sabit bir kanalından oyun alanlarını seyretme imkanı da sunuluyor.

Güneş Park Evleri'nde,  TOKİ  standartlarına ek olarak ankastre mutfak, laminant parke ve kombinin de yer aldığı konutlar, anahtar teslimi olarak sahiplerine verilecek.

www.gunespark.com

Projeden görüntüler için tıklayınız...

444 02 95