Güneş Park Evleri'nde 48 aya sıfır faizle!

Güneş Park Evleri'nde 48 aya sıfır faizle! Güneş Park Evleri'nde 48 aya sıfır faizle!

Albayrak Yapı Grubu'nun Halkalı'da inşa ettiği Güneş Park Evleri, 234 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.Halkalı'da inşa edilen Küçükçekmece Gölü manzaralı Güneş Park Evleri'nde büyüklükleri 135 ile 180 metrekare arasında değişen daireler 234 bin ile 430 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. 3+1 tipinde inşa edilen 135 metrekare konutlar 234 bin TL ile 330 bin TL, 4+1 tipi 180 metrekare büyüklüğündeki konutlar 350 bin TL ile 430 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Hemen teslim edilen konutlar için 3 değişik ödeme planı hazırlandı. Yüzde 60 banka kredisi ile 48 ay sıfır faiz, Yüzde 75 krediyle 120 ay yüzde 0,99 faiz ve şirket kendi bünyesinde 18 ayda banka ve faiz olmadan ödeme imkanı sağlanıyor.

TOKİ'nin Kaynak Geliştirme Kapsamında üretilen Güneş Park Evleri, Halkalı'da, TEM ve E5 karayollarının bağlantı noktasında konumlanıyor.
Yeşil alanların bol olduğu Güneş Park Evleri'nde 1 kapalı, 2 açık yüzme havuzu, spor merkezi, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, her daireye açık ve kapalı otopark, ana okulu ve ticaret merkezi, koşu yürüyüş bisiklet parkuru, kaykay alanı, mini futbol sahası, süs havuzları ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Ayrıca intercom cihazıyla hem blok hem güvenlik girişleri kontrol altında tutulurken, televizyonun sabit bir kanalından oyun alanlarını seyretme imkanı da sunuluyor. Güneş Park Evleri'nde,  TOKİ  standartlarına ek olarak ankastre mutfak, laminant parke ve kombinin de yer aldığı konutlar, anahtar teslimi olarak sahiplerine verilecek.
444 02 95

www.gunespark.com
Projeden görüntüler için tıklayınız....