Güneşli Nurol Park ödeme şartları!

Güneşli Nurol Park ödeme şartları!


Firma: Nurol GYO

Proje: Nurol Park


Güneşli Nurol Park ödeme şartları kapsamında vade farksız 50 ay taksit yapılıyor. Nurol GYO imzası ile inşa edilen proje 9 bloktan meydana geliyor.


Nurol Park Güneşli'de teslimlerin 2016 yılı Temmuz ayında gerçekleşmesi öngörülüyor. Dairelerin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildiği projede satışlar devam ediyor. 


Nurol Park Residence'de 544 rezidans daire, 836 towers daire, 84 loft daire ve ofisler bulunuyor. Proje İstanbul Bağcılar Güneşli bölgesinde hayata geçiriliyor. 

Güneşli  Nurol Park  ödeme şartları!

Atatürk Havalimanı'na 5 dakika yakınlıkta olan Nurol Park Bağcılar'da KDV'siz, peşinatsız ve vade farksız 50 ay taksit fırsatı sunuluyor. Proje 55 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 


Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası taşıyan Güneşli Nurol Park Evleri fiyatları hakkında bilgi almak için 444 6496 numaralı telefondan satış ofisiyle görüşebilirsiniz. 


Bağcılar Nurol Park'ta güneşlenme terasları, alışveriş alanları, kapalı yüzme havuzu, avlu ve teraslar, açık hava dinlenme alanları, restoran, spor tesisleri, sokak cafeleri gibi ortak kullanım alanları yer alıyor. 


Adres: Evren Mahallesi, Bahar Cad. No:43-J Basın Ekspres / İstanbul


Telefon: 444 6496 

Web Adresi: http://www.nurolpark.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor