Günyüzü İnşaat Esenyurt projesi nerede?

Günyüzü İnşaat Esenyurt projesi nerede?

Günyüzü İnşaat Esenyurt projesi nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Günyüzü İnşaat Esenyurt projesi nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...


Günyüzü İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. Esenyurt'ta hayata geçireceği yeni projesi için start verdi.

Proje  Çınar Mahallesi, 243 Ada, 8 Parsel üzerinde inşa edilecek. Günyüzü İnşaat Esenyurt projesi 123 milyon 778 bin TL'ye mal olacak. ÇED sürecinin başladığı projede 337 adet dükkan ve 70 adet iş yeri yer alacak.

Günyüzü İnşaat Esenyurt projesinin arsa alanı 25 bin 346 metrekare olarak belirlendi. Projenin inşaat alanı 81 bin 200 metrekare olarak belirlendi. 

18 blok şeklinde yükselecek olan Günyüzü İnşaat Esenyurt projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde konutlar yer alacak.

Günyüzü İnşaat Esenyurt projesinin sosyal alanlarında otopark, yüzme ve süs havuzu, park, oyun ve gösteri alanı mevcut. Dükkan/işyeri için ayrı bir blok inşa edilmeyip konut için planlanan blokların alt kısımlarında yer alacak.

Planlanan projede 1 oda 1 salon daire sayısı 37 adet, 2 oda 1 salon daire sayısı 149 adet, 3 oda 1 salondaire sayısı 151 adet olmak üzere toplam konut sayısı 337 adet olarak belirlendi. Projenin inşaat çalışmalarının 3 sene sürmesi planlanıyor.

Günyüzü İnşaat Esenyurt projesi nerede?
Parsel alanına en yakın yerleşim yeri 40 metre güneyindeki Ardıçlı Mahallesine ait konutlardır. 50 metre batısında Hisar Fabrikası, 50 metre batısında Esenyurt Teknoloji Koleji mevcut.