Gürhanoğlu İnşaat projesi Osmaniye Park328 AVM'de tanıtılıyor!

Gürhanoğlu İnşaat projesi Osmaniye Park328 AVM'de tanıtılıyor! Gürhanoğlu İnşaat projesi Osmaniye Park328 AVM'de tanıtılıyor!

Fakıuşağı Doğa Koleji yanında yapımına başlanan, Gürhanoğlu İnşaat farkı ile 1 + 1, 2 + 1 özel tasarımlı stüdyo daireler Osmaniye Park328 AVM 'de açılan standta tanıtılıyor.Osmaniye de İnşaat sektöründe birçok başarının altına imzasını atan ve " Herkes Güvende Olana Kadar" sloganı ile vatandaşın güvenliğine verdiği önemi projeler ile hayata geçiren Gürhanoğlu inşaat, Fakıuşağın'da hayata geçirmeye hazırladığı, 1+1 ve 2+1 stüdyo daireleri Park328 Avm'de açılan stand ile vatandaşların beğenisine sunmaya devam ediyor. 


"Doğru alanda projeler" üretmek için çalışıyoruz diyen Gürhanoğlu inşaat, Aydın Gürhan;" Bu anlayış çerçevesinde yapmış olduğumuz işimizi, insanlara modern yaşamı şehrimize ve modern yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz. Bugün, yapmış olduğumuz bu inşaatın bitiminde halkımız ve çevremiz için en güzel ve en kusursuz olanını hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyor olacağız" dedi. 


Adana Kent Gazetesi