19 / 08 / 2022

‘GYODER Çözüm Platformu’nda yeni çalışma düzeni konuşulacak!

‘GYODER Çözüm Platformu’nda yeni çalışma düzeni konuşulacak!

Türkiye gayrimenkul sektörünün çatı örgütü GYODER, Çözüm Platformu toplantısında ‘Şimdi Her Yer Ofis’ başlığı altında son gelişmeler masaya yatırılacak.
Türkiye gayrimenkul sektörünün çatı örgütü GYODER, mevcut sorunlara çözüm bulmak için hayata geçirdiği ‘GYODER Çözüm Platformu, bu sene Alkaş iş birliği ile  sektörün gündemindeki konuları değerlendirmeyi sürdürüyor. Gayrimenkul sektörü ve iş dünyasından deneyimli isimlerin konuşmacı olarak katılım sağlayacağı Çözüm Platformu toplantısında ‘Şimdi Her Yer Ofis’ başlığı altında son gelişmeler masaya yatırılacak.

Açılışını GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu, moderatörlüğünü GYODER Yönetim Kurulu Üyesi, PwC Türkiye Ortağı Ersun Bayraktaroğlu’nun gerçekleştireceği ‘GYODER Çözüm Platformu’ toplantısında, gayrimenkul ve iş dünyasından deneyimli isimler görüşlerini anlatacak. GYODER’in altıncı kez gerçekleştireceği ‘Çözüm Platformu’ toplantısı, 30 Mart Salı günü 14.00-16.35 saatleri arasında Digital Network Alkaş platformunda online olarak gerçekleştirilecek.

Toplantının konuşmacıları arasında yer alan GYODER Başkan Yardımcısı, EPOS Gayrimenkul Danışmanlık Değerleme A.Ş. Yönetici Ortağı Neşecan Çekici, ‘Durum Tespiti: Şu Anda Neredeyiz?’ başlığı altında değerlendirmelerini anlatacak.

‘Pandemi Sonrası Yeni Çalışma Düzenine Hazır Mıyız, Gelecek Çözümlerimiz Neler Olacak?’ konulu oturumda ise Kolektif House CEO’su Ahmet Onur, CBRE Kıdemli Direktörü Sedef Aslan, Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Genel Müdürü Yağmur Yaşar, görüşlerini anlatacak.

‘GYODER Çözüm Platformu’nda yeni çalışma düzeni konuşulacak!

‘Fikir Hattı’ bölümüne sırayla bağlanarak Çözüm Platformu’na katılacak olan Arçelik İnsan Kaynakları Direktörü Buket Çelebiöven, DBArchitects Kurucu Ortağı Yüksek Mimar Bünyamin Derman, REDA Group Kurumsal Ev Kurucusu Mimar Çağıl Akçurin, WMG Advisors LLP Gayrimenkul Yatırımları Direktörü Didem Erendil Turcan, Nurus Yönetim Kurulu Başkanı Güran Gökyay ve EurAsia Proptech Initiative Kurucusu Mete Varas, ofis ortamında yaşanan değişimleri ve öngörülerini paylaşacak.

Ana Sponsorluğunu CBRE’nin üstlendiği GYODER Çözüm Platformu Oturumları’nda, Değerleme Teknolojileri Sponsoru Endeksa, PropTech Sponsoru Apsiyon, Çözüm Ortağı Sponsoru Garanti BBVA, Geleceğin Mekan Sponsoru Nurus ve Oturum Sponsoru olarak Kurumsal Ev bulunuyor.

Mevcut sorunların ve geleceğe yönelik önerilerin konuşularak çözüm yollarının masaya yatırıldığı oturumlar, internet üzerinden rahatlıkla izlenebiliyor. Katılımcılar, merak ettikleri konularla ilgili sorularını ileterek konuşmacıların görüşlerini de alabiliyor. 

 

İnşaat ve gayrimenkul sektörü 2020'yi nasıl tamamladı?