Çukurova Balkon

Hakan Yılmaz, Düşler Vadisi'ni Galatasaraylılara anlattı!

Hakan Yılmaz, Düşler Vadisi'ni Galatasaraylılara anlattı! Hakan Yılmaz, Düşler Vadisi'ni Galatasaraylılara anlattı!

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz’da Galatasaray arazisi üzerinde projelendirilen Düşler Vadisi ile ilgili Gelenekler İftar Yemeği'ne katılanlara sunum yaptı. 


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Süper Lig'de 22. şampiyonluğuna yürüyen Galatasaray, sarı kırmızı renklere gönül verenleri düzenlenen etkinlikte buluşturdu. 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD)’ın ev sahipliğinde, Yılmaz İnşaat işbirliği ile camianın önde gelen isimleri Vadistanbul Radisson Blu Hotel’deki iftarda buluştu. İftara başta Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim, GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu ve dernek yetkilileri katılırken bu hafta kazanılan Türkiye Kupası da alana getirilerek zafer coşkusu yeniden yaşandı.

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz’da Galatasaray arazisi üzerinde projelendirilen Düşler Vadisi ile ilgili katılımcılara sunum yaptı. 

Yılmaz, proje ile sarı kırmızılı renklere gönül veren her bir ferdi Riva’da Düşler Vadisi çatısı altında olmasını amaçladıklarını söyledi. Yılmaz, "Bu değerli projede camiamızın tüm üyelerini görmek bizlere ayrı bir heyecan katacaktır. Düşlerimizi bir bir gerçeğe dönüştürmeye başladığımız projemizde şuan örnek villalarımızı tamamladık ve sizlerin beğenisine sunmak üzere Galatasaray’ımızın her bir ferdini Riva’ya, örnek villalarımızı görmeye davet ediyorum. Proje ayrıca geleceğe yatırım yapmak isteyenlere fırsat sağlıyor. Emlak Konut GYO güvencesinde geliştirdiğimiz Düşler Vadisi’ni 45 yıllık Yılmaz İnşaat tecrübesi ile hayata geçiriyoruz. Bölgenin ekolojik özelliğine bağlı, doğa ile iç içe yatay bir konseptte planlanan projemizin ilk etabını 3 yıl içinde tamamlayacağız. Riva Deresi ve Karadeniz manzarasına hakim bir noktada bulunan projemiz, estetik mimarisi, az katlı yapısı ve zengin peyzaj alanlarıyla Riva’nın yenilenen çehresinde örnek teşkil edecek. Ulaşım ağları ile çevrili bir lokasyonda yer alan projemiz; İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, TEM, Otoban ve Çevreyollarıyla kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada bulunuyor. Kamu ve özel sektör yatırımlarıyla her geçen gün daha da değer kazanan bu bölgeye böylesine kıymetli bir proje kazandırmaktan dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz" ifadelerini kullandı.

Projeye ilişkin bilgilendirilen katılımcılar Düşler Vadisi Riva projesine tam not verdi. Etkinlik Türkiye Kupası önünde çekilen fotoğraflarla son buldu.

Web: http://www.duslervadisiriva.com/