01 / 12 / 2022

Hakmar Express’de büyük indirim! Ayçiçek yağında görülmemiş rakam! İşte 2 Ekim 2022 fiyat listesi…

Hakmar Express’de büyük indirim! Ayçiçek yağında görülmemiş rakam! İşte 2 Ekim 2022 fiyat listesi…

Yaptığı indirimler ile vatandaşlar tarafından çok sevilen Hakmar Express, büyük indirimlerine bir yenisini daha ekledi. Peki, Hakmar Express’de bu hafta sonu hangi aktüel ürünler indirimli satılıyor? ? İşte 2 Ekim 2022 fiyat listesi…Covid-19 pandemisi ile birlikte tüm dünyada etkisini gösteren ekonomik darlık sonrası Türkiye’de de alım gücü düşmeye başladı. Temel gıda ürünlerinden ayçiçek yağına uygulanan zamlar ardı ardına gelmeye devam ederken Hakmar Express tüm bu artışlara rağmen fiyatlarında indirime giderek müşterilerini bir kez daha mutlu etmeyi başardı.

Hakmar Express indirimli aktüel kataloğunda bu hafta sonu en çok dikkat çeken ürün ayçiçek yağı oldu. Hakmar Express Komili ve Kırlangıç ayçiçek yağlarında indirim uyguladı. Bizde sizler için Hakmar Express hafta sonu aktüel kataloğunda indirimli fiyatlarıyla satışa çıkan ayçiçek yağlarını ve diğer Hakmar Express aktüel ürünlerini derledik.

Peki bu hafta Hakmar Express aktüel kataloğunda hangi ürünlerde indirimli? Hakmar Express 2 Ekim 2022 aktüel kataloğu! İşte 2 Ekim 2022 fiyat listesi…

 
Geri Dön