Halk GYO, gayrimenkul değerleme için Adım ve Vektör şirketleriyle anlaştı!

Halk GYO, gayrimenkul değerleme için Adım ve Vektör şirketleriyle anlaştı! Halk GYO, gayrimenkul değerleme için Adım ve Vektör şirketleriyle anlaştı!

Halk GYO, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada portföyünde bulunan gayrimenkullerin 2014 yılı değerleme raporlarını hazırlamaları için Adım Gayrimenkul Değerleme ve Vektör Gayrimenkul Değerleme ile anlaştığını bildirdi...
Halk GYO tarafından yapılan açıklama şöyle:


Yönetim Kurulumuzun 20.01.2014 tarih ve 70 sayılı kararı ile,  Seri III No:48.1 sayılı Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği'nin "Gayrimenkul Değerleme Şirketinin Seçimi" başlıklı 35. maddesi 2. fıkrası gereğince, 2014 hesap dönemi için gayrimenkul portföyünde bulunan varlıkların ekli listede belirtildiği şekilde değerlemesini yapacak firmaların; Adım Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ve Vektör Gayrimenkul Değerleme A.Ş. olarak belirlenmesine, 2014 yılı içerisinde portföye alınabilecek ve değerleme gerektirecek varlıklar için Vektör Gayrimenkul Değerleme A.Ş.veya Adım Gayrimenkul Değerleme A.Ş'den değerleme hizmeti alınmasına oybirliği ile karar verilmiştir.


Dosya için tıklayın