02 / 02 / 2023

Halkbank'tan esnaflara müjde! 60 ay vadeli 500 bin TL!

Halkbank'tan esnaflara müjde! 60 ay vadeli 500 bin TL!

Maliye Bakanlığı, esnaf için 100 milyar liralık kredi paketi başlattı. Bu kapsamda Halkbank, 60 ay vadeli yüzde 7,5 faizle 500 bin TL kredi verecek. Peki, Halkbank'tan 60 ay vadeli kredi başvurusu yapan kimler ve şartları neler?Hazine ve Maliye Bakanlığı`nın  100 milyar liralık ticari kredi paketinin kullandırımına başlandı. Halkbank, esnafa 60 ay vadeli ve yüzde 7,5 faiz oranıyla 500 bin TL kredi sağlayacak.

Hazine Ve Maliye Bakanlığı'nın esnaf kredi destek ödemeleri başladı. Hazine ve Maliye Bakanı Bakanı Nureddin Nebati geçtiğimiz ay esnafın finansman ihtiyacını karşılamak için yeni bir finansman paketinin detaylarını açıkladı.

Halkbank tan esnaflara müjde! 60 ay vadeli 500 bin TL!
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön