Halkbank'tan konut kredilerinde Güz Tarifesi kampanyası!

Halkbank'tan konut kredilerinde Güz Tarifesi kampanyası! Halkbank'tan konut kredilerinde Güz Tarifesi kampanyası!

Halkbank, tüketici ve konut kredilerinde yeni Güz Tarifesi kampanyasına başladı. Kampanya kapsamında düşük faizli, uzun vadeli tüketici ve konut kredisi hizmete sunulduHalkbank'tan yapılan açıklamada, kampanyada tüketici kredilerinde, 7 bin liraya kadar 18 ay vadede yüzde 0,75, 36 ay vadede yüzde 0,85 aylık faiz oranı, 15 bin liraya kadar 24 ay vadede yüzde 0,85, 48 ay vadede yüzde 0,90 aylık faiz oranı, 25 bin lira için 24 ay vadede yüzde 0,90, 60 ay vadede yüzde 0,95 aylık faiz oranı uygulandığı belirtildi. Kampanyada tüm kredi seçenekleri için dosya masrafının 125 lira olarak sabitlendi. İlk taksitin 2 ay ertelenebilmesi imkanı da sunuldu.
Sabah

Konuyla ilgili basında çıkan diğer haberlerHalkbank kredi faizini yüzde 0.75'e indirdi!

HALKBANK, yeni Güz Tarifesi kampanyası kapsamında düşük faizli, uzun vadeli tüketici ve konut kredisini hizmete sundu. Güz Tarifesi kapsamında tüketici kredilerinde, 7 bin liraya kadar 18 ay vadede yüzde 0,75, 36 ay vadede yüzde 0,85 aylık faiz oranı, 15 bin liraya kadar 24 ay vadede yüzde 0,85, 48 ay vadede yüzde 0,90 aylık faiz oranı, 25 bin lira için 24 ay vadede yüzde 0,90, 60 ay vadede yüzde 0,95 aylık faiz oranı uygulanacak. Tüm kredi seçenekleri için dosya masrafının 125 lira olarak sabitlendiği kampanyada, ilk taksitin 2 ay ertelenebilmesi de mümkün. Konut kredilerinde ise müşterilere yüzde 0,77'den başlayan faiz oranları ve sadece 500 lira dosya masrafı imkanı sağlanırken, konut kredisi kullananlar taksit erteleme, mola verme, artan taksitli, azalan taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyor. Güz Tarifesi'nden yararlanmak için son tarih 30 Ekim.

KONUTTA EN UYGUNU BİZDE
HALKBANK Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, okulların başlaması, kışa hazırlık niteliğindeki onarım, tadilat çalışmalarıyla sonbahar aylarında harcamaların arttığına dikkati çekerek, şunları ifade etti: 'Güz Tarifesi kampanyamızla bu harcamaları bir yük olmaktan çıkarmayı hedefliyoruz. Konut kredilerini de son derece avantajlı koşullarla bu kampanyaya dahil ederek sektörde en uygun koşullarla konut kredisi kullandıran banka olma özelliğimizi koruduk. Kampanyamıza eklediğimiz ilk taksiti 2 ay erteleme seçeneği sayesinde bugün kredi kullanan müşterilerimiz geri ödemelerine kışın başlayabilecekler.'
Akşam