29 / 01 / 2023

Halkbank'tan müjde! Bir sözünüze anında 1.000 TL! Bu fırsat kaçmaz!

Halkbank'tan müjde! Bir sözünüze anında 1.000 TL! Bu fırsat kaçmaz!

Halkbank'tan dev kampanya duyurusu geldi! Bir sözünüz ile anında 1.000 TL sahibi olabilirsiniz. Peki, kampanya ayrıntıları neler? İşte kampanya detayları...Türkiye'nin en popüler kamu bankalarından biri olan Halkbank yeni kampanya detaylarını resmi internet sitesinde paylaştı. Bu kampanyanın isimi ise "Söz sizden hediyesi Paraf'tan" oldu. Halkbank, kampanyanın diğer detaylarını da internet sitesinden paylaşarak şu açıklamayı yaptı:

Halkbank tan müjde! Bir sözünüze anında 1.000 TL! Bu fırsat kaçmaz!

"Bir sözünüze anında 1.000 TL' ye varan ParafPara fırsatı! Paraf ile 12 ay boyunca aylık 2.500 TL harcama sözünüze 150 TL ParafPara, 5.000 TL harcama sözünüze 300 TL ParafPara, 7.500 TL harcama sözünüze 500 TL ParafPara, 10.000 TL harcama sözünüze anında 1.000 TL ParafPara kazanın!"

Peki, kampanya ayrıntıları neler? İşte kampanya detayları...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön