Hande Erçel ve Murat Dalkılıç lüks villalarının kirasını ödeyemiyor mu?

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç lüks villalarının kirasını ödeyemiyor mu? Hande Erçel ve Murat Dalkılıç lüks villalarının kirasını ödeyemiyor mu?

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç'ın Çubuklu Vadi Konakları'nda bulunan, aylık kirası 25 bin TL olan olan lüks villalarının kirasını ödemekte zorluk çektiği iddia edildi...Hande Erçel ile Murat Dalkılıç çifti, kısa süre önce aylık kirası 25 bin TL olan olan lüks bir villa kiralamıştı. İkilinin evlerinin kirasını ödemekte zorlandığı ileri sürüldü.

Takvim'de yer alan habere göre, oyuncu Hande Erçel ile popçu Murat Dalkılıç, 9 aylık ilişkilerine Eylül 2018’de ara vermişti. Mart 2019’da ise aşkta ikinci etap başlamıştı. Çift, yeni ilişkilerinde aylık kirası 25 bin TL olan bir villayı gezdi, beğendi ve taşınma kararı verdi.

KİRA VE AİDATTAN ŞİKAYETÇİLER

Çift, Çubuklu Vadi Konakları'nda Şahan Gökbakar, Engin Altan Düzyatan, Arda Turan ve Türkan Şoray’la komşuydu. İkili, son dönemlerde artan kira ve aidat parasından oldukça şikayet etmeye başladı.

ESKİSİ KADAR KONSERİ YOK

Murat Dalkılıç, konserlerinin azalması, giderlerin de artmasıyla yakın çevresine şikayette bulunmaya başladı. Eskisi kadar konserlerinin olmadığını ifade eden Dalkılıç, bu duruma bir çare bulmak için çalışıyor.

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç Çubuklu Vadi Evleri’ne taşınıyor!

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç'ın evlerinin kirası 25 bin TL!