08 / 12 / 2023

Haritaların teknik arşiv verileri için ihaleler yapılacak!

Haritaların teknik arşiv verileri için ihaleler yapılacak!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, kadastro harita bilgilerinin bilgisayar ortamına aktarılması işi için firmaları teklif vermeye davet ettiTapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, tapu ve kadastro modernizasyon projesi(TKMP) kapsamında çeşitli illerde (22-a uygulama alanları), kadastro harita ve bilgilerinin güncellenmesi ile pafta ve teknik arşiv verilerinin bilgisayar ortamına aktarılması işi için firmaları teklif vermeye davet etti.

Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankasından, alınan kredinin bir bölümünü söz konusu proje için kullanılacak.

Ulusal rekabetçi ihale (National Competitive Bidding – NCB) yöntemiyle, firmalar kapalı zarf teklif vermeye davet edildi. Söz konusu işler 12 ihale paketi olarak yapılacak.

Bahsi geçen işler ile ilgili her bir ihale paketi için belirlenen asgari yeterlilik şartları, teklif verme koşulları ve ihale dokümanının temini için bilgilere www.tkgm.gov.tr adresinden ulaşılabilecek. İhale dokümanı bedeli mukabili Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünden satın alınabilecek.

Teklifler, teklif bedelinin en az yüzde 2 oranındaki bir geçici teminatla birlikte 7 Ekim 2010 tarihinde saat 10.00´a kadar verilecek. Buna göre teklifler, teklif sahiplerinin temsilcilerinden hazır bulunanların önünde aynı günde saat 10.30´da açılacak.

Kadastro harita ve bilgilerinin güncellenmesi ile pafta ve teknik arşiv verilerinin bilgisayar ortamına aktarılması işinin yapılacağı yerler ve birim sayıları şöyle: "Kırıkkale İli Merkez, Bahşılı ve Yahşiyan İlçeleri (13), Trabzon İli Beşikdüzü ve Şalpazarı İlçeleri (13), Giresun İli Merkez, Piraziz ve Bulancak İlçeleri (16), Ordu İli Ünye ve Çaybaşı İlçeleri (27), Samsun İli Tekkeköy ve Terme İlçeleri (6), Ordu İli Merkez İlçesi (26), Nevşehir İli Kozaklı İlçesi (13), Hatay İli Antakya ve Samandağ İlçeleri (12), Balıkesir İli Merkez İlçesi (6), Çanakkale İli Biga ve Yenice İlçeleri (8), Bursa İli Osmangazi İlçesi (8), Yozgat İli Merkez İlçesi (8)"
AA

Geri Dön