Hasanoğlu Grup EXPO Fuarı'nda iş dünyasıyla buluştu!

Hasanoğlu Grup EXPO Fuarı'nda iş dünyasıyla buluştu! Hasanoğlu Grup EXPO Fuarı'nda iş dünyasıyla buluştu!

Hasanoğlu Şirketler Grubu, Banu Evleri markalı projeleriyle 21-24 Kasım 2018 tarihleri arasında CNR Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 17. MÜSİAD Expo Fuarı’nda yatırımcılarla bir araya geldi.25 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Hasanoğlu Şirketler Grubu, 21-24 Kasım 2018 tarihleri arasında CNR Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 17. MÜSİAD Expo Fuarı’na katıldı. Hasanoğlu Şirketler Grubu, Banu Evleri projesini yatırımcılara tanıttı.

Fuarın açılış gününde katılımcılarını ağırlayan Hasanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, fuarla ilgili açıklamalarda bulundu. Hasanoğlu, “Bu sene düzenlenen 17. MÜSİAD Expo Fuarı’nda gözlemlediğimiz kadarıyla katılım oldukça yüksek. Fuarın ilk gününde pek çok görüşme yaptık, randevu talebi aldık. Özellikle yabancı yatırımcının konut sektörüne ilgisi artarak devam ediyor. TÜİK tarafından açıklanan Ekim ayı konut satış rakamları da bu ilginin bir göstergesi. Fuarın geniş katılımcı ve ziyaretçi sayısı ülke ekonomimiz açısından da umut verici. MÜSİAD Expo gibi iş dünyasına katkı sağlayacak fuarların daha çok desteklenmesini ve sayılarının artmasını bekliyoruz” diye konuştu.

Fuarda markalı konut projelerini tanıtan Hasanoğlu Şirketler Grubu, 2019 yılında iş planında yer alan dört yeni projesinin de tanıtımını yaptı. Yeni dönem hedefleriyle ilgili konuşan Haluk Hasanoğlu, “Ispartakule’de iki tane özel mülkümüz var. Bir tanesinin yapı ruhsatı hazır. Aynı zamanda Bahçekent’te de iki ayrı arsa yatırımımız bulunuyor. Birinde proje çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde ruhsat almayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.