Kent Expo Fuarı'nda, 'Kentsel Dönüşüm ve İzmir' semineri yapılacak!

Kent Expo Fuarı'nda, 'Kentsel Dönüşüm ve İzmir' semineri yapılacak!16-19 Ekim 2014 tarihlerinde organize edilecek 'Kent Expo' Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı önemli bir seminere ev sahipliği yapacak. Kent Expo Fuarı'nda, 'Kentsel Dönüşüm ve İzmir' konusunda seminer gerçekleştirilecek. 16-19 Ekim 2014 tarihlerinde organize edilecek 'Kent Expo' Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı önemli bir seminere ev sahipliği yapacak.  Kentsel Dönüşüm teması ile kapılarını ikinci kez açacak olan Kent Expo Fuarı'nda, 'Kentsel Dönüşüm ve İzmir' konusunda seminer gerçekleştirilecek. 

İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ) ve Ege Belediyeler Birliği İşbirliği ile organize edilen seminer, 16 Ekim 2014 Perşembe günü,  İzmir  Uluslararası Fuar Alanı'nda organize edilecek. 

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nun konuşmacı olarak katılacağı seminerde, 'Kentsel Dönüşüm ve İzmir' her boyutuyla ele alınacak. 

Türkiye'deki kentsel dönüşüm konusunda karşılaşılan sorunlara ışık tutması, kentlerin daha çağdaş altyapı ve görünüme kavuşturulması ve sektörü bir araya getirmesi açısından 'Kent Expo' Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı büyük önem taşıyor. 


Haber Ekspres