Hastur Vize Uluslararası Danışmanlık Yatırım Pazarlama Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Hastur Vize Uluslararası Danışmanlık Yatırım Pazarlama Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! Hastur Vize Uluslararası Danışmanlık Yatırım Pazarlama Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Hastur Vize Uluslararası Danışmanlık Yatırım Pazarlama Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.Hastur Vize Uluslararası Danışmanlık Yatırım Pazarlama Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Hastur Vize Uluslararası Danışmanlık Yatırım Pazarlama Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi konusu:
A-Konsolosluklarda vize danışmanlığı yapmak, yurtiçi ve yurtdışı turizm organizasyonları yapmak, tur düzenlemek, otobüs uçak bileti satmak, otel işletmeciliği yapmak, yurtiçive yurtdışı turizm acenteliği, turizm yatırım teşvik ve turizm işletme belgeleri almak, B-Kara yoluyla yolcu taşımacılığı, öğrenci ve personel taşımacılığı, transfer hizmetleri, tur ve rehberlik hizmetleri, ulaşım, konaklama ve konusu ile ilgili danışmanlık hizmetleri yapabilir, kara, deniz ve hava ulaştırma araçları biletlerinirezervasyonunu yapabilir, satın alabilir ve satabilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Hastur Vize Uluslararası Danışmanlık Yatırım Pazarlama Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi adres: Konaklar Mah.Akasyalı Sk.Fevzi Generaloğlu Apt.No:5/2 Beşiktaş