Çukurova Balkon

Hatay Kırıkhan Aydınlı Mahallesi’nde kanal hattı çalışmaları sürüyor!

Hatay Kırıkhan Aydınlı Mahallesi’nde kanal hattı çalışmaları sürüyor! Hatay Kırıkhan Aydınlı Mahallesi’nde kanal hattı çalışmaları sürüyor!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Kırıkhan ilçesine bağlı Aydınlı Mahallesi’nde kanal hattı problemi olan noktalar için başlatılan çalışmaların sürdüğünü bildirdi.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Kırıkhan ilçesinin muhtelif noktalarında kanal hattının olmadığını ve tamamlanması amacıyla hazırlanan projelerin faaliyete geçirildiğini vurgulayan Genel Müdürlük, Aydınlı Mahallesi’ne 200’lük beton borularla 400 metre kanal hattının döşendiğini ve altyapı eksikliğinin giderilmesi adına önemli bir adımın atıldığını belirtti.


Hiçbir mahalle, cadde ve sokakta ayrım gözetmeksizin daha temiz bir çevre oluşturma adına altyapı çalışmalarının devam edeceğini vurgulayan İdare, tıkalı vaziyette tespit edilen ana muayene bacalarının temizlenip vatandaşların rahat nefes aldığını aktararak, çalışmada 1 paletli ekskavatör, 1 kepçe ve 6 personelin görev yaptığını açıkladı.Hatay Gazetesi