Hayrettin Güngör Kahramanmaraş için projelerini açıkladı!

Hayrettin Güngör Kahramanmaraş için projelerini açıkladı!AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, düzenlenen proje tanıtım toplantısında yeni dönem için hayata geçirmeyi planladığı projeleri açıkladı.


AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde düzenlenen proje tanıtım toplantısında konuştu. Güngör, Kahramanmaraş'ta, belediyelerde "12-0" yapmak için çabaladıklarını açıkladı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, yeni dönem için projelerini anlatan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayrettin Güngör, çevre ve şehircilik, kentsel yenileme, ulaşım, trafik ve otopark, su ve kanalizasyon, kültür, sanat, turizm ve tanıtım, tarihi ve kültürel varlıklar, yerel kalkınma, gençlik ve spor, sosyal hizmetler ile sosyal ve mesleki beceri kazandırma başlıkları altında oluşturulan projelerinde bahsetti.

Güngör, bu projeleri Cumhurbaşkanlığı tarafından  açıklanan 11 maddelik manifesto çerçevesinde hazırladıklarını kaydetti. 

Cumhur İttifakı'nın ilçe belediye başkan adayları da sahneye çıkıp, Göngör eşliğinde ilçelerine yapılacakları anlattı.