Head Ofis projesinde metrekaresi 3 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Head Ofis projesinde metrekaresi 3 bin dolardan başlayan fiyatlarla! Head Ofis projesinde metrekaresi 3 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Firma: Setra Group

Proje: Head Ofis

Head Ofis projesinde yer alan ofislerin büyüklükleri 287 metrekare ile 387 metrekare arasında değişiyor. Head Ofis projesinde yer alan ofislerin metrekare birim fiyatı 3 bin dolardan başlıyor.İstanbul Anadolu Yakası'nda Ataşehir'de konumlandırılan Head Ofis projesi  Setra Group  imzası taşıyor. Projenin toplam arsa alanı 3.5 dönüm olarak belirlendi.


Head Ofis projesinde 10 katlı 2 blok yer alıyor.Projedeki bloklardan biri 3 bodrum ve bağımsız 20 kat ve diğeri 3 bodrum ve bağımsız 10 katlı tasarlandı. Head Ofis projesinde 10+3 katlı blokta her kat 287 metrekare ve 20+3 katlı blokta her kat brüt 387 metrekare olarak  tasarlandı. Proje; LEED Gold kriterlerine uygun olarak A + olarak yükseliyor. Head Ofis projesinde ofislerin metrekare birim fiyatları 3 bin dolar ile 5 bin 350 dolar arasında değişiklik gösteriyor.Head Ofis Ataşehir adres : Küçükbakkalköy Mah. Merpenköy Yolu Sok. D Plaza A Blok No: 6 Kat :1 Ataşehir / İstanbul


Head Ofis Ataşehir iletişim 

Telefon: 0 216 484 0 484

Web: www.headofis.com

Öznur Yaslı/Emlakkulisi.comprojeye sor