Healty World Hijyen Eğitim Denetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Healty World Hijyen Eğitim Denetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Healty World Hijyen Eğitim Denetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Healty World Hijyen Eğitim Denetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Zehra Şentürk tarafından kuruldu. 

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Healty World Hijyen Eğitim Denetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Zehra Şentürk tarafından kuruldu. 
 

Healty World Hijyen Eğitim Denetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi konusu:
a)Yurt içinde ve yurt dışındaki tüm özel ve resmi kuruluşların, belediyelerin, toplu konut ve sitelerin, sanayive tarım fabrikalarının, plaza ve iş merkezlerinin iç mekan ve dış çevre temizliği ile cadde, sokak temizliği ve çöp toplama hizmetlerini yapmak, çöp imha ve arıtma-ayıklama tesisleri kurmak. Her türlü temizlik madde ve malzemeleri ile temizlik makinelerini almak, satmak.Her türlü ev, işhanı, bina, iş merkezi, otel, toplu konut, resmi ve özel hastanelerin, her türlü açık alanların, haşere, sürüngen ve kemirgen kontrolünüve ilaçlamasını yapmak. Haşere ilaçlamasında kullanılan ilaçların, makine ve ekipmanların alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Healty World Hijyen Eğitim Denetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi adres: Sapan Bağları Mahallesi Melik Sk.No:9/6 Pendik 

pus